Wpis z mikrobloga

@posampas: oczywiście, że nie było i nie miało prawa być inaczej. Nie mniej jednak swoją postawą i osobą którą sam wykreował doprowadził do walki z jednym z najlepszych bokserów w historii samemu nie będąc bokserem, samą walkę przetrzymał do 10 rundy nie walcząc samemu jak ostatnia #!$%@? pamiętając ciągle, że Conor bokserem nie jest (wywodzi się z boksu, aczkolwiek jest zawodnikiem MMA). Część swoich ambicji zaspokoił, wykreował swoją markę, #!$%@?ł się
@Pulton: No za 100 baniek to i ja mógł bym obskoczyć #!$%@?. Ja lubię jeżeli jest napięcie przed walką, ale to co robili ci dwaj panowie przypominało bardziej wrestling niż prawdziwy sport. Zresztą Conor jakiś czas temu(chyba przed walką z Aldo) powiedział, że sam tego nie znosi ale za każdym razem jak dostaje hajs z reklam przechodzi mu ten niesmak.
@Pulton: Walkę przetrzymał tylko dlatego, że:
1. Czas antenowy musiał się zgadzać
2. Floyd nie jest pięściarzem ofensywnym (a i tak to on atakował McGregora od połowy walki)
3. Floyd jest już stary

Jakby dać McGregora na takiego Canelo to by padł w pierwszych 3 rundach maks. Chociaż podejrzewam że nawet Sulęcki by go poskładał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no fajnie że sobie zarobił, ale ja
@Astroc: Praca nóg jest bardzo dobra ale nie przystosowana do walk w boksie zawodowym.
Sama wielkość rękawic wymusza zupełnie inne zachowania podczas walki. Gdyby walczyli w rękawicach do mma, walka wyglądała by inaczej, gdyż Mayweather stracił by kilka swoich atutów. Tutaj jednak było widać, że Floyd nie chciał od razu Conora zniszczyć i trochę dłużej się z nim pobawił :D