Wpis z mikrobloga

@PiusXXIII w tamtym roku albo niecałe 2 lata temu Szczęsny był w Grey club w Wrocławiu na imprezie, po niej wyszedł z laska do hotelu a był z związku z jakaś gwiazdeczka i prawdziwe info bo ta laska to znajoma mojej ex. Wiem że to było po jakimś meczu reprezentacji.
Nie będę wołał każdego po kolei, ale nie rozumiem tego ciągłego hejtu na Szczęsnego. W Polsce jest taka dziwna mentalność, według której ludzie wymagają od sławnych pokory i zachowywania się jak dyplomata, niemal w każdej sytuacji, tylko pytanie - dlaczego miałoby to być rzeczą?

Gość w wieku 16 lat dostał kontrakt w Arsenalu, wcześniej w Legii, do dzisiaj zarobił więcej hajsów, niż wszystkie osoby pod tym wątkiem, włącznie ze mną, zarobią przez
@Wojt_ASR_: Dokładnie. Ten fragment wywiadu to część każdego wywiadu po transferze, zmienia się tylko numer ( ͡° ͜ʖ ͡°). A czytałem już kilkanaście ciekawych rozmów z piłkarzami, można to zrobić, co prawda - nie z każdym ;)
@PiusXXIII: Przy takim Teodorczyku to Szczęsny jest w obyciu przyjemny jak 3 miesięczny kotek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat Szczęsny jest całkiem w porządku. Do bramkarza pasuje taki charakter. Zresztą co nam do tego jaki on jest. Ważne żeby dobrze bronił.
@Wojt_ASR_ A ile osiągnął Małysz i jak się zachowuje mimo swoich sukcesów? Imponująca skromność, szacunek do każdego. Nie twierdzę, że Szczęsny jest jakaś zmanierowaną gwiazdeczką, bo nie jest, ale zachowuje się arogancko (już zupełnie #!$%@?ąc od tej sytuacji gdzie faktycznie głupie pytanie-głupia odpowiedź). To żadna zawiść, wymagać też od nikogo nie wymagam bo dlaczego miałbym to robić, ale z zasady nie przepadam za ludźmi którzy są aroganccy, gdyż bardziej cenię sobie skromność.
@Wojt_ASR_: ja też tego nie rozumiem. co prawda bliżej mi do sezonowca niż eksperta, ale kiedyś oglądałam jakiś reportaż z nim jak oprowadzał po swoim domu w Anglii i rzuciło mi się jak normalny i zdroworozsądkowy to chłop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ile osiągnął Małysz i jak się zachowuje mimo swoich sukcesów?


@Trzesidzida: A jakie to ma znaczenie? Każdy ma być taki sam? Małysz dużo osiągnął, oczywiście, ale jego sport jest niszowy, przez co mimo większego sukcesu w swojej dziedzinie, generalnie osiągnął mniejszy sukces w skali światowej - jak nie wierzysz, to za kilka lat sprawdź ile osób będzie pamiętało Szczęsnego,a ile będzie pamiętało Małysza. Przy okazji możesz też sprawdzić stan ich
@Wojt_ASR_ Różnimy się i tyle ;) Na tym polega świat, że ludzie się różnią i nie każdy musi każdego lubić :)

Szczęsny faktycznie jak na środowisko piłkarskie i tak jest wyjątkowo normalny (poza wspomnianymi zachowaniami które nie zawsze są tylko luzackim stylem bycia). W ostatnim akapicie może trochę popłynąłem, bo faktycznie Szczęsnego nie znam na tyle.
@PiusXXIII: od razu przypomniały mi się wywiady z Kubicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziennikarz: Jak się pan czuje jako pierwszy Polak na Pole Position?
RK: Tak samo jak się czuje Polak na 6 pozycji.