Wpis z mikrobloga

@krzysztof114: Oczywiście wolałbym wybudować dom wg wybranego projektu, ale:
1. Nie mam działki,
2. Nie miałbym czasu doglądać budowy w systemie gospodarczym, a bez stałego dozoru szkoda się za to zabierać.
@mxmilian: 1. W tamem okolicy znajdziesz coś bez problemu.
2. Jak zlecasz robotę od a do z to nawet większość papierów za Ciebie ogarną jak dasz pełnomocnictwa. Ja tak zlecam i nie mam problemów. Sam mam na głowie podstawowy profil działalności i nie mam czasu na pilnowanie budowy.
@mxmilian
@krzysztof114 Panowie, z jakimi mniej więcej kosztami trzeba się liczyć przy budowie domu ok. 100-150m2 w okolicach Rzeszowa? Po głowie mi to chodzi na przemian z kupnem mieszkania na spokojnym osiedlu. Mówimy rzecz jasna o budowie od podstaw + kupnie działki.
@johnq: Mieszkam w mieszkaniu na spokojnym osiedlu w Rzeszowie, jednak cenię wygodę posiadania domu i nie umiem mieszkać w bloku, stąd moja decyzja. Jeśli chodzi o koszty nie zagłębiałem się jeszcze w oferty. Podejrzewam, że robocizna i materiały będą w podobnej cenie w całej Polsce (może poza kilkoma wyjątkami, jednak niektórzy fachowcy potrafią dojeżdżać po 100 km). Duże znaczenie będzie miała cena działki.