Wpis z mikrobloga

mireczki z #krakow, co się odjaniepawla na Zielonym Most w związku z zamknięciem Armii Krajowej to ja nie.

krótkie wprowadzenie dla tych co nie kumają.
Na odcinku zaznaczonym na niebiesko jest jeden pas ruchu z ruchem wahadłowym (bo droga jest za wąska na dwa pasy). W związku z tym jak się coś u góry (na zielonym odcinku) przytka to z dołu zaczynają jechać kolejne fale samochodów podczas gdy na niebieskim odcinku dalej stoją samochody blokując wszystkich chcących zjechać w dół. W związku z czym CI z odcinka czerwonego stoją i stoją i stoją i czekają i czekają i czekają.

Na zdjęciu widać koniec korka (zdjęcie robione z miejsca zaznaczonego na mapie). Długość kolejki zaznaczona na mapie ciemnoniebieską strzałką.

Także jak możecie to omijajcie Katowicką i Zielony Most jak tylko się da.
Pobierz franekfm - mireczki z #krakow, co się odjaniepawla na Zielonym Most w związku z zamkn...
źródło: comment_gE3BcMCwt2NnlAqsnKRbhXyAl4Klh1Yr.jpg
  • 16
mireczki z #krakow, co się odjaniepawla na Zielonym Most w związku z zamknięciem Armii Krajowej to ja nie.


@franekfm: a co, zamknęli znowu całkowicie czy tak ogólnie piszesz?
Ostatnio to jak kojarzę w ogóle nie dało się przejechać pod wiaduktem od Balickiej w stronę Zielonego Mostu - coś się zmieniło?
@enron: zamknęli ulicę Armii Krajowej pod wiaduktem, wrzucałem o tym info w piątek, to się ze mnie śmiali.


@pepedros: oszkurde, to se podjechałem do klienta że hej! Chyba przełożę go w terminarzu na wrzesień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franekfm: do 3ciego ponoć. a co do zielonego mostu to dramat jest zawsze a teraz to już w ogóle masakra. nie da się spokojnie przejechać balicką -> bronowicką -> na błonie bo skrzyżowanie całe #!$%@? skręcającymi pod most ~~
E. nawet pojawiła się tam wcześniej policja. jeszcze nie kierowali rucham ale teraz? kto wie
@franekfm: do 3ciego ponoć. a co do zielonego mostu to dramat jest zawsze a teraz to już w ogóle masakra. nie da się spokojnie przejechać balicką -> bronowicką -> na błonie bo skrzyżowanie całe #!$%@? skręcającymi pod most ~~


@BaalZebul: klienta mam na Lindego, więc chyba faktycznie muszę sobie odpuścić jakiekolwiek wizyty u niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@franekfm: @BaalZebul: na Zielony Most to nawet nie myślę się pchać ;) Bardziej boję się tego, że np. pojadę na Lindego a jak będę wyjeżdżał ok. 16 to zastanę wszystkie ulice stojące we wszystkich możliwych kierunkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)