Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi5

Przydarzyła się okazja i Chcę wymienić mojej mamie Redmi 3 Pro na Mi 5. Ze względy na fakt że Mama jest zwolenniczką długiej pracy urządzenia na baterii, a 3 Pro spełniało jej wymagania w zupełności, jak Wasze Mi5 trzymają na jednym ładowaniu?
  • 4
wgląda to tak jakby bateria w mi5 była zepsuta wiem bo przesiadłem się w ten sposób niby qc3 troszkę ratuje sprawę ale to substytut trzeba pamietac o ladowarce predkos owszew wieksza ale spytaj mamy czy jej potrzebna ja swojej oddalem redmiego i jest bardzo zadowolona nie narzeka na predkosc ani baterie , a jak chce cos szybszego i cieszyc sie z bateri to mi6 ja wkoncu jestem zadowolony po rozstaniu sie z
@jjarik: inną możliwością jest jeszcze kamup dla niej Redmi 4X które wydaje się naturalnym następcą Redmi 3S. Mama nie korzysta s dużej ilości funkcji multimedialnych telefonu, sporadycznie zdarza jej się sprawdzić coś w internecie mobilnym, ale głównei korzysta z niego w zasięgu domowego lub pracowego wi-fi. Dzięki za radę, przedyskutuję jeszcze z nią tą zamianę i w razie pytań będę pytać.