Wpis z mikrobloga

hej, bardziej po to żeby tu do was napisac chodzilo mi o to ze dużo jest teraz szotów o tym ze ja bez koszulki jak byłem pijany to dużo osob pisalo o tym ze daniel mnie zle traktuje a mi tez osobiście zrobilo się trochę smutno przez to ze wygląda tak a nie inaczej dlatego tez chciałem napisac na wykopie do was ze postanowiłem ze na następnym stremaie się nie pojawie bo chce od tego tez trochę odpoczonc, znaleźć prace i czasem jeszcze wstapywac do daniela jeżeli nie będzie miał nic przeciwko nie mowie ze daniel jest zly czy inny bo wcale to tak nie wygląda z tej strony co wy widzicie bo jst zupełnie innom osoba za kamera i warto tez oceniac ludzi po czym innym a nie tylko po okładce. WIem tez ze dużo osob mnie wyzywa i nie lubi bo jestem taki a nie inny ale nie o to chodzi trzymajcie z danielem bo dymy będą znowu :)
#danielmagical
  • 94
  • Odpowiedz
@PrzemekMistrz ale nie bierzesz pod uwagę że grubas wjeżdża na kolesia nawet z rękami z tyłu i Małysz nawet uciekając 10 minut i robiąc te swoje klepki po których nawet nie odbiłoby się grubasowi jak tylko gruby w niego wleci i upadnie z nim na glebę to Małysz łamie sobie głupi ryj uderzają o ziemię i ała ała z

@EvineX łapy > witki jak kije od golfa.
  • Odpowiedz
@PrzemekMistrz ja bym chciał żeby posłuchał waszych rad potem obskoczyl na strimie od jedynej honorowej osoby w Toruniu arsena trzy szybkie potem by grubas podeszedl jak bd leżał przekopał go a na koniec menelica by na niego napluła a Jaca za wsparcie by mu pomógł i by go ratować #!$%@?ł go za drzwi.
  • Odpowiedz
@xplode11: Najlepsze jest to, że wszyscy myślą, że Grubas robi sobie z Małysza psa/niewolnika, a tak naprawdę to Tołdi SAM robi z siebie psa Daniela. Po grubym widać, że najchętniej by go #!$%@?ł i streamował z Radkiem (ale to też nie za długo, bo Radek idzie do woja), ale z jakiegoś powodu tego nie może zrobić. Może boi się, że Małysz wie za dużo i coś wygada? Może boi się,
  • Odpowiedz