Wpis z mikrobloga

hej, bardziej po to żeby tu do was napisac chodzilo mi o to ze dużo jest teraz szotów o tym ze ja bez koszulki jak byłem pijany to dużo osob pisalo o tym ze daniel mnie zle traktuje a mi tez osobiście zrobilo się trochę smutno przez to ze wygląda tak a nie inaczej dlatego tez chciałem napisac na wykopie do was ze postanowiłem ze na następnym stremaie się nie pojawie bo chce od tego tez trochę odpoczonc, znaleźć prace i czasem jeszcze wstapywac do daniela jeżeli nie będzie miał nic przeciwko nie mowie ze daniel jest zly czy inny bo wcale to tak nie wygląda z tej strony co wy widzicie bo jst zupełnie innom osoba za kamera i warto tez oceniac ludzi po czym innym a nie tylko po okładce. WIem tez ze dużo osob mnie wyzywa i nie lubi bo jestem taki a nie inny ale nie o to chodzi trzymajcie z danielem bo dymy będą znowu :)
#danielmagical
  • 94
  • Odpowiedz
@dawid-rygielski: Małysz!!! Ogarnij się, masz typowy syndrom DDA, na to wskazuje Twe zachowanie, być może nie wiesz jak wyglada przyjaźń, ale na pewno nie tak jak to ma miejsce w przypadku Ciebie i Daniela.
  • Odpowiedz
@dawid-rygielski #!$%@? tego grubasa, Małysz, olej to gówno idz do normalnej roboty, zarob sobie troche hajsu, od razu zrozumiesz swoja wartosc jak bedziesz zdany na siebie, a nie na łaskę Daniela ktory za parę groszy cię osmiesza. #!$%@? nie kolega, idz do roboty zmienisz towarzystwo na normalniejsze inaczej skonczysz jak Jaca z Gośką na jakiejś melinie. Serio dobrze ci życzę, zostaw grubego i jego patologię, idź do roboty i skup sie
  • Odpowiedz
@dawid-rygielski: Małysz cała Polska sie z Ciebie smieje a wiesz czemu ? Bo Daniel traktuje cie jak psa, jak zwykłego pachołka. Daniel to mega fałszywy typ. On nie traktuje cie poważnie. Nie zadawaj sie z nim bo jeszcze nie raz cie bedzie niszczył.
  • Odpowiedz
@dawid-rygielski: Ty wszedzie ryj #!$%@?. Jak gadasz do osoby to mało jej #!$%@? nie pocałujesz bo ty musisz #!$%@? 2 cm od twarzy innej osoby mowic bo bys #!$%@? #!$%@?ł. Ktos cos powie to ty odrazu sie #!$%@? i te twoje #!$%@? tłumaczenia... Spojrz na ludzi ze jak cos gadasz to jest to bardziej zenujace i #!$%@? niz zabawne... Idz bez kitu do psychologa albo przeczytaj ksiazke relacje miedzy ludzkie
  • Odpowiedz
@Lysyn magical dał przybliżenie na Małysza i puścił psa szczekajacego i wszyscy tam mieli bele z niego . Jeszcze było że Małysz uklekba przed magicalem i go przepraszał
  • Odpowiedz