Wpis z mikrobloga

Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do 2000 km przebiegu, wymieniam olej i będzie można wypożyczać :)

Planowane ceny netto:

-2 h, 450 zł.

-12 h, 590 zł.

-24 h, 790 zł.

-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł

-Miesiąc, 7900 zł.

Nie planuję pobierać kaucji.

Do półtora tygodnia zrobię rozdajo + będziecie mogli rezerwować miejsca z jakąś zniżką dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No... I JEŹDZI JAK MARZENIE!

#focusrs #motoryzacja #oswiadczenie #gcscars #krakow

mfusion - Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do ...

źródło: comment_NoA3pvTwCqdQJWvv3va8Y4T000u6jODh.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mfusion: Możesz udzielić szczegółów na temat kosztów ubezpieczenia i jego warunków? Czy auto jest leasingowane? Jeśli tak to czy wymagało dodatkowych negocjacji z leasingodawca by wyraził zgodę na podnajem? Czy auto było zabezpieczane przed kradzieżą w inny sposób niż ubezpieczenie?
  • Odpowiedz
@mfusion fajna inicjatywa, powodzenia :)
Mam takie pytanie, gdzie można właściwie takim wynajętym autem pojeździć ? Piszesz sporo o tym że to jest dla frajdy a nie dla lansu, przyspieszenie 4s do setki - rozumiem że to raczej na tor bo do miasta to chyba zmarnuje się potencjał tej maszyny ? :)
  • Odpowiedz
Będzie można wypożyczać też Jaguara XE i XF


@mfusion: O kurczę, świetnie bo uwielbiam te fury

a nie szukasz może pracowników? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


podbijam ( )
  • Odpowiedz
@damianooo5: nie jest dwukrotnie większa, słabo się rozgladnąłeś, jak dla mnie jest atrakcyjna ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nawet bym powiedział, że jest to oferta dla mnie :D

Zastanawiam się mocno nad nowym megane rs - bez problemu stać mnie na leasing, ubezpieczenia i serwisy (cześć ludzi nie zwraca zupełnie uwagi na te
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: kwestia kaucji została już omówiona przez innych wcześniej. Co do starszego rocznika to myślisz że każdy będzie chciał dopłacać 2x więcej żeby przejechać się samochodem trochę nowszym? Dla ludzi którzy wybierają taki samochód liczy się moc i frajda z jazdy. W przeciwnym wypadku za tą cenę wynajęliby BMW albo Mercedesa.
  • Odpowiedz