Wpis z mikrobloga

Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do 2000 km przebiegu, wymieniam olej i będzie można wypożyczać :)

Planowane ceny netto:

-2 h, 450 zł.

-12 h, 590 zł.

-24 h, 790 zł.

-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł

-Miesiąc, 7900 zł.

Nie planuję pobierać kaucji.

Do półtora tygodnia zrobię rozdajo + będziecie mogli rezerwować miejsca z jakąś zniżką dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No... I JEŹDZI JAK MARZENIE!

#focusrs #motoryzacja #oswiadczenie #gcscars #krakow

mfusion - Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do ...

źródło: comment_NoA3pvTwCqdQJWvv3va8Y4T000u6jODh.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mfusion: nie no tak serio, ubezpieczenie masz - spoko, kazdy ma. W przypadku nowego auta nie wiem, czy ktos ryzkuje innym, niz pelnym autcasco. Co zrobisz w przypadku (najprostszy z najprostszych) przypalenia tapicerki papierosem? Tego zadne ubezpiecznei nie pokrywalo jak sprawdzalem
  • Odpowiedz
@solidsnake7: Ja widzę 5 tysięcy, nie chcę mi się robić screena :D co nie zmienia faktu, że u mnie kaucja 0 zł
@1989: Pisałem o tym wyżej, w umowie będzie udział własny w każdej szkodzie, nawet przypalenie tapicerki. O ściągalność kary się nie martwię ;) Pełne autocasco nie jest tak pełne jak się wydaje. Żadne ubezpieczenie nie obejmuje przywłaszczenia. Oznacza to, że: gdy dobrowolnie przekażesz komuś auto, a
  • Odpowiedz
@mfusion: nie słuchaj ich, większość nie ma pojęcia o czym bredzą pracowałem pare lat w Krakowie w różnych wypożyczalniach i jestem pewny ze klient się znajdzie bezproblemowo przy takich stawkach. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@kubix: Dzięki! Cały pomysł wziął się stąd, że to nie jest jedynie biznes, a pasja. Dlatego załatwiłem ubezpieczenie, które wyklucza kaucje i zaproponowałem stawki, dzięki którym nawet zwykły Kowalski będzie mógł spełnić swoje marzenie. Nie jest problemem uzbierać 600 zł, aby pojeździć 12 godzin autem, ale wiele osób może mieć problem z wygospodarowaniem 5 tysięcy jeszcze na kaucję.
  • Odpowiedz
No wlaśnie, starszy model, 7-letni :) konkurencją dla mnie mógłby być ten samochód.


@mfusion: Ty serio porównujesz cenę wynajmu Forda do Merca? Jaki by ten silnik w Mercu nie był to dalej 2 klasy wyżej od Forda. Wątpię też by kogoś interesował specjalnie rocznik auta gdy cena jest znacznie większa. To samo z kaucją. Chyba nie celujesz w klientów którzy nie mają nawet wolnych 2k które mogą zamrozić na czas
  • Odpowiedz
@solidsnake7: Chyba samotnego i bez kredytów :D
@m0rgi: Moim celem nie jest pozyskanie 'ekskluzywnego klienta', tylko zwykłego człowieka, dla którego jazda tym autem będzie taką frajdą jak i dla mnie. Mercedesa A45 w podstawowej wersji z rabatem rzędu 18% kupujesz w cenie Focusa więc dla mnie to jest dokładnie ta sama półka. Widać, że nie jeździłeś tymi samochodami, wtedy zdawałbyś sobie sprawę z tego, że frajda z jazdy
  • Odpowiedz
@mfusion: tam gdzie ja pracowałem zazwyczaj kaucja to była blokada na karcie kredytowej, ale fakt jeśli chcesz to zrobić bardziej przystępne dla zwykłego Kowalskiego to jest to dobra droga, tak czy siak musisz uważać na cwaniaczków ale jak chcesz więcej info to napisz na priv
  • Odpowiedz
frajda z jazdy Focusem jest nieporównywalnie większa niż A45 AMG, odrób zaległości


@mfusion: Ale mi nie chodzi o czyste osiągi które wiem, że są zbliżone dla tych modeli. Ogólnie też jakbym miał wybierać auto dla siebie to brałbym tego RS a nie tą brzydką klasę A. Wspominałem jedynie o samej marce czyli Mercedes vs Ford oraz standardzie wykończenia w obu. Merc jak chodzi o pokazanie się jest lepszym autem a
  • Odpowiedz