Wpis z mikrobloga

Te #rozowepaski to jednak wredne są... Wczoraj byłem odwiedzić kogoś w szpitalu i w pewnym momencie wyszedłem na chwilę na korytarz zadzwonić. Stoję tak sobie nieco ukryty za szafką i widzę rozmawiające 3 kobiety lvl 40+ (salowe chyba albo coś):
- To wszystkiego dobrego pani Helenko! Niech się tam pani dobrze bawi i do zobaczenia po urlopie!
- A dziękuję, dziękuję, bardzo miło z waszej strony, to do zobaczenia!
No i poszła pani Helenka, a 2 pozostałe...
- Gdzie ona z tą grubą dupą w tej Chorwacji, tam jej jeszcze nie widzieli...
- Taa, jej mąż pieniądze ma, to sobie lata...
- No, a wiesz, w zeszłym tygodniu miałam z nią taką sytuację...
I poszły, więc dalej nie słyszałem, ale chyba wystarczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #logikarozowychpaskow #grazynacore
  • 30
  • Odpowiedz
  • 8
@pkrr Nie, bo nie mam czasu na fałszywych ludzi w moim zabieganym życiu i wolę wolny czas poświęcać znajomym, którzy są tego warci.
  • Odpowiedz
obrabianie tyłka jest zintegrowane z chromosomami XX


@l-da: Wy się śmiejecie, a w tym naprawdę coś jest. Kto kręcił w szkole dramy między sobą, jak nie dziewczynki właśnie? Nigdy się nie spotkałam, żeby facet słodził drugiemu facetowi i z nim ćwierkał jak z najlepszym kumplem, a za chwilę wyzywał go od najgorszych i obgadywał. U młodych siks to jest norma.
  • Odpowiedz
@l-da: Ja tam zauważyłam, że zawsze jak się trafi taka menda męska, to ma ona wiele kobiecych cech i generalnie trzyma się z babami. Dla mnie facet typu "psiapsiółek kobiet" zasługuje na pogardę.
  • Odpowiedz
@Siaa
Nie, bo nie mam czasu na fałszywych ludzi w moim zabieganym życiu i wolę wolny czas poświęcać znajomym, którzy są tego warci.

Wiesz, że Ci się tak tylko wydaje?
  • Odpowiedz