Wpis z mikrobloga

@biliard: mą rezolutną głową sie nie kłopocz. Weź dowolną stację telewizyjna i statystyki oglądalności. Ilu ogląda średnio? Milion z kawałkiem? to raptem 1/30 populacji. Daje to podstawy wnioskować że zawsze znajdziesz dużą rzeszę niezadowolonych którym dany program się nie podoba. Nie mam pojęcia dlaczego jesteś zmuszony oglądać coś czego nie masz ochoty oglądać. Współczuję. Jednak w czasach gdy byłem w Twoim wieku mieliśmy zaledwie dwa kanały polskiej telewizji, i nie katowałem
Ale, teoretycznie, to nie TV starszych ludzi, tylko ponoć wszystkich Polaków.


@biliard: Tych wierzących też...

Tv publiczna jest... publiczna, czyli de facto dla wszystkich Polaków. Czy uważasz, że większość zapytana, co by chcieli teraz zobaczyć, odpowiedziałaby, że mszę z Jasnej Góry? Nie sądzę...


Gdyby większość chciała oglądać 24h na dobę KLAN to tv publiczna powinna puszczać 24h na dobę KLAN?
@raffi74: Ponieważ w przeciwieństwie do bezmyślnej masy bez wahania wyrażam niezadowolenie zamiast przejść nad faktem do porządku dziennego. Bądź sobie szarą osobą, ale innym pozostaw decyzję, czy popadać w apatię i swoiste odrętwienie. Bo - znowu muszę przypominać - tu nie chodzi tylko o mnie. Osobiście nawet nie myślę o kupnie telewizora...tylko że z przyjętej obecnie perspektywy to żadne pocieszenie. Polecam choćby w ramach relaksu porzucić na chwilę egocentryczne myślenie. To
@m4kb0l: 1. wezwij pomoc jak ci sie zepsuł tv i nie możesz zmienić programu 2. widocznie więcej widzów tvp info chce to oglądać 3. ogólnie katolików masz w polsce przytłaczającą większość także nic dziwnego że msza jest transmitowana, zresztą od lat tak było.
@biliard: msza jest transmitowana od kilkunastu lat co niedziela na tvp. Kiedys czytałem, ze oglądalność jak na czas transmisji jest bardzo wysoka, cos około 700tys. widzi co stanowi około 20~ % widzów na dany czas antenowy. Chodziło chyba o 7 rano w niedziele. Do tego transmisja z wizyty Jana Pawła II w Polsce zgarnęła prawie 50% widzów pod koniec lat 90. Najwyraźniej jest jakas oglądalność i wystarczająco zadowalająca. Biorąc pod uwagę
@m4kb0l: @biliard: Jeżeli wam się nie podoba to wystarczy zmienić rząd za dwa lata. Ostatnio ludziom jakoś platforma się nie podoba i zamiast narzekać to ich zmienili i dali szansę pisowi. Za dwa lata mogą dać szansę komuś innemu jeżeli pis ich zawiedzie.
jestem wierząca katoliczką i zgadzam się z Tobą w 100%

@ ksztopciowna: w co wierzysz? Bo z pewnością nie w naukę płynącą z Pisma Świętego, którą głosi kościół. M.in w: idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkie narody.
Moim zdaniem telewizja powinna być neutralna religijnie.

@m4kb0l: To według ciebie powinni pokazywać jeszcze transmisje z meczetów i synagog?

PS. Do wierzących/katolików nic nie mam

No najwyraźniej masz, skoro przeszkadza tobie msza w telewizji. Ja nic nie mam do telenowel i nic mnie nie obchodzi, że lecą w telewizji, po prostu nie oglądam.