Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę #bethesda. Grałem w Dishonored - gra dobra - przez ponad 4h czyściłem jedną lokację (najdłuższa w grze).

Ukończyłem ją, ładuję następną mapę. "Błąd podczas zapisu -> ponów -> błąd podczas zapisu". Hmmm, "anuluj". Potem zapiszę ręcznie. Zaraz daję ESC, jeb gra łapie crasha. Ponawiam, znowu... Wczytuję inny save. To samo. Potem stary save i lecę naprędce przez całą mapę... znowu. Walidacja plików gry Steama, uruchamianie jako admin (wtedy gra crashuje na starcie lol) itp. Nic nie pomaga.

Wcześniej miałem innego buga i na moje zgłoszenie powiedzieli "wczytaj wcześniejszy save". Co prawda znowu musiałem wszystko zrobić, ale pomogło, a tu nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ciekawe co mi teraz odpiszą. Mam wrażenie, że tam pracują (h)amerykańskie odpowiedniki polskich januszów co robią na odp**dol.


#gorzkiezale #problemypierwszegoswiata #pcmasterrace #dishonored #gry
Atexor - Jak ja nienawidzę #bethesda. Grałem w Dishonored - gra dobra - przez ponad 4...

źródło: comment_JFLvjf4vPYRLteQQTswHKWYdp5eZaobQ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spac234: bugi jakbugi skyrima, rozbudowana gra, ale mój mały móżdżek nie może pojąć jak oni mogli zrobić remastera Skyrima z poprawioną grafiką, podczas gdy gra ma TYSIĄCE nienaprawionych bugów.

Ludzie zrobili unofficial skyrim patch - changelog here - i zamiast w prosty sposób naprawić bugi, bo changelog wyjaśnia jasno, albo po prostu go dołączyć do gry (user-friendly, mod-friendly) to tylko dodali flary światła i parę innych efektów. A nawet z
  • Odpowiedz
@spac234: W sensie świat, każda ręka inny czar/b--ń, fajne historyjki w książkach (czytałem wszystkie). Gry nie przeszedłem (muszę w końcu), ale z tego co widziałem to nie jest taka zła. Tylko aby tych bugów nie było oraz zrobić większą otoczkę fabularną, bo explore (sandbox) w niej za silny jak na mój gust. Same lokacje ładne (po modach graficznych), zamysł stworzenia wszystkiego... Ciekawi mnie, czy to że wydali to takie a
  • Odpowiedz
@FeniEnt: niektórzy właśnie to lubią, ja wolę bardziej nastawienie na fabuła + explore, a Gothic 2 i Wiedźmin 1/3 stanowią dla mnie idealny przykład tego. Co za dużo sandboxu to niezdrowo.
  • Odpowiedz