Wpis z mikrobloga

@trebeusz: @Wujekskubi: Ja na laptopie z i5 3230M + integra (HD 4000) wyciągam od 60 do 100 fpsów na niskich ustawieniach, rozdzielczość (1152x864 4:3). FPSy zależnie od mapy, na DD2 i Mirage nawet do 100, a na Nuke czy Inferno ok. 60-70. Laptop podany przez Ciebie ma procesor generację niższy i gorszą grafikę zintegrowaną, zawsze możesz popatrzeć na YT testy z tym procesorem. CS:GO to gra głównie procesorowa, jakaś mega
@Marqq: to nie wiem jak ty to robisz, moze masz farta ale probowalem odpalic csa na znacznie lepszym procku z integra to bylo max 30fpsow, wszystko na low i 800x600
@RBNG: Tyle to ja prawie wyciskałem z ziemniaka Celeron N2840 :D Spróbuj tego i tego może coś Ci pomoże. Na celeronie 15 -> 25 fps z tym configiem i zmodowanymi sterownikami.

znacznie lepszym procku


To znaczy jakim?
@RBNG: Spoko xD Dużo też zależy od planu zasilania i od tego czy jest podłączony do prądu. Przykładowo w NFS Undercover na wysokich ustawieniach mam 30-40 fpsów zależnie od miejsca, natężenia ruchu itd. (Wysoka wydajność, pod prądem), a jak już odłączę od prądu i dam na oszczędzanie energii to jest 15-25 fps. Teoretycznie nawet w GTA V można pograć, 20-25 fps wyciąga.