Wpis z mikrobloga

Grubas zebrał kilka tysięcy na profesjonalne rolety, a montuje najtańszą siatkę z OBI za kilkanaście zł za metr. Tak samo zrobił z wymianą okien - zebrał kilka tysięcy na nowe okna, a wymienił same szyby. Reszta pewnie poszła na prywatne sprawy, kino, gry, telefony...

Gdzie zakup roweru, gdzie stream z kursu na prawko, gdzie streamy w terenie, gdzie basen? Jak to było? "Jeśli do końca miesiąca nie zrealizuję większości celów to usuwam konto"?

#danielmagical
  • 7
@Bamolot: Oczywiście że nie wierzę (i nie wierzyłem, gdy to zapowiadał). Zresztą sam grubas w to nie wierzył, bo już przy składaniu obietnicy wił się jak piskorz. Nie dość, że nie powiedział o wszystkich celach tylko o większości celów albo o "tylko większych celach" (już nie pamiętam jak to szło dokładnie), to chyba nie było wprost deklaracji o usunięciu konta tylko jakieś pitu pitu, że "możecie mnie unsubować, itp. itd.".
@noffi: Dymów nie będzie, bo grubas jest skąpy i za wyłudzoną kasę woli kupić sobie nowy telefon czy komputer, a nie przeznaczyć ją na streamy, żeby te były ciekawsze.

W jednym z wcześniejszych wpisów napisałem nawet, że jeśli grubas zbiera już te 5 kasy "na hehe urodzinki", to niech ta kasa naprawdę pójdzie na urodzinki. Niech knur kupi masę jedzenia i alkoholu dla wpadających widzów, niech zamówi jakiś amatorski zespół który