Wpis z mikrobloga

#ps4 jako że dalej biję się z myślami czy kupić ps4 czy x one , pytam fachowców o pewną rzecz o której się dowiedziałem odnośnie xbox live. Mianowicie czy na ps4 w gry które otrzymujemy w ramach członkostwa ps plus możemy tylko grać wtedy gdy mam aktywny abonament?
  • 27
@sEB-q: Nie wychyli się bo im się to nie opłaca. Te gry z abonamentów to tylko dodatek - głównym celem wykupienia PS+ i Golda to oplata za usługi mulitplayerowe.
@sEB-q: pamiętaj, że darmowe gry w usłudze członkostwa to tylko dodatek, podstawą jest tutaj możliwość grania online.
A jeśli mógłbym coś dodać odnośnie wyboru konsoli to zwróć uwagę na ilość gier na np. allegro. Jak kupisz grę na PS4 to bez problemu ją szybko puścisz dalej (tracąc na tym 5-10zł). W przypadku xboxa może być trudniej. Osobiście jak sprzedawałem gry to czekałem 2-3 tygodnie aż znalazł się kupiec.
@sEB-q:
Xbox jednak w mojej opinii ma przewagę w postaci usług ea access i game pass. Jeśli nie masz ciśnienia na nowości to można na xboksie pograć bardzo tanio.
@Czamat: od lat jestem przywiązany np do gran turismo , crasha, tekkena itp. A że starej daty ze mnie dziad to powiem coś w obecnych czasach bardzo przewrotnego, ja on line w ogóle nie gram :)