Wpis z mikrobloga

Najgorsze co może zrobić kobieta, która stwierdzi "czas na zmiany", to ściąć swoje długie, piękne włosy! Tak #!$%@?! Nawet z tym nie handlujcie. Dajcie kilka plusów, żeby różowe wiedziały

  • 38
  • Odpowiedz
@venz potwierdzam ja nigdy nie miałam włosów krótszych niż do ramion i to i tak dla mnie masakra A teraz mam z kilka cm dłuższe od ramion i zapuuuuszczam i zapuuuszczam
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: zdecydowanie. Bo przecież liczy się tylko wygląd. =.=
Dwa razy ścinałam raz z długości do tyłka, na długość do ramon. Później ponad 30 cm w warkoczu (od talii do ramion) oddałam na fundację. To wyzwalające! i jakie wygodne. Teraz znów zapuszczam.
  • Odpowiedz
@venz: a ja pohandluje. Niektórym lepiej pasują krótsze fryzury a z długich to maksymalnie trochę za ramiona. Długie włosy do tylka kojarzą mi sie z takimi niezbyt ładnymi rusalkami co biegają boso po lesie.
  • Odpowiedz
@venz wlosy dluzsze niz tuz za ramiona sa nieladne, nawet jesli sa zdrowe, a to sie rzadko zdarza. Zapuszczam wlosy dluzsze tylko po to by oddac na fundacje i po obcieciu tuz nad ramiona znow przez rok jestem szczesliwym rozowym paskiem, z fryzura, ktora ma kszalt i ladnie wyglada.
  • Odpowiedz
@venz: Bullshit, większość koleżanek, które mi mówi, że nigdy nie zetnie, ma słabe, brzydkie zniszczone włosy. Owszem, są też takie, których długie, zadbane włosy są zaletą.
Dla mnie większość różowych wygląda dużo bardziej świeżo i dziewczęco w long bobie.
  • Odpowiedz
@venz Ja wczoraj ścięłam włosy, które sięgały pasa i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Długie włosy tylko skracały mi sylwetkę, schły trzy godziny i w ogóle były jakieś takie bleeh przez to, że są zbyt gęste. Dlatego uważam, że nie każda dziewczyna powinna mieć długie włosy, bo nie każdej takie pasują
  • Odpowiedz
@venz zyskujesz co najmniej 10min. do życia na każdej kąpieli/prysznicu.
Tyle wygrać, a ty narzekasz?! ()

  • Odpowiedz
@kawazrana: Długie włosy ponad wszystko <3 Mam do pasa, zaplatam w dobieranego i jest cacy. Wychodzę gdzieś? Rozpuszczę, lekko wyprostuję i jest zajebiście.
Nie wyobrażam sobie mieć krótkich włosów.
  • Odpowiedz