Wpis z mikrobloga

Ale zaraz, przecież wykop nie szanuje naszych tradycji i zmarłych a tu krytyka? I moderacja temu przyklaskuje. No jak to tak? Sracie na Papierza, ostatnio kilka osób umarło i sraliście na nich. Co to za podwójne standardy?
  • Odpowiedz
Tak sobie wyobrazilem nastepujaca sytuacje. Pilecki wstaje z grobu i podchodzi do tej grupy a nastepnie bawi sie razem z nimi. Czy naprawde uwazacie ze jakies kwiaty, znicze i inne #!$%@? sa wazniejsze od obecnosci czlowieka? Niech sobie tam leza nawet do rana, niech robia zjdjecia. Tak ciezko jest mi sobie wyobrazic "obraze majestatu" Pileskiego i spolki bo ktos im na zniczach ucisdl, ze jedyne roziwaznie jakie przychodzi mi do glowy to
  • Odpowiedz
@Namenick:
@widzialem_juz_wszystko:

Rozumiem że jak poszedłbym na grób kogoś z twojej rodziny i #!$%@?ł wszystko co na nim było to też byś to zignorował i się śmiał?

Śmiałbym się z Ciebie, że marnujesz czas na dokuczanie zdechlakom dx Niestety musiałbyś tam później posprzątać, bo na groby nie jeżdżę


A, czyli jesteś po prostu #!$%@?, rozumiem XD


Ktoś inny spośród uczniów rzekł do Niego: Panie, pozwól mi najpierw pójść i pogrzebać
  • Odpowiedz
Typowe przegrańce życiowe (czytaj: lewactwo)

@taktosiekonczy poziom abstrakcji i odrealnienia bordo na tym portalu osiąga już szczyty xD

Jak wy sobie radzicie w codziennym życiu z tym autyzmem?

A prawdziwymi przegrancami życiowymi to są zamulające w piwnicy wykopowe stulejaki. Niezależnie od poglądów politycznych.
  • Odpowiedz
Wysłałbym na "kolonie reedukacyjne", a w przypadku braku resocjalizacji z urzędu wystąpiłbym o azyl w jakimś innym kraju, a po wszystkim pozbawił obywatelstwa polskiego.
  • Odpowiedz
O #!$%@? te komentarze, uważacie się i swoją podstawę za lepszą kiedy większość tutaj sama zeszła na ich poziom.
  • Odpowiedz