Wpis z mikrobloga

#airshow #lotnictwo #radom wszystkich, którzy hejtują organizację tegorocznego Air Show w Radomiu jeszcze raz pragnę poinformować, kto jest winien bałaganu z wejściówkami. Jest to Antoni Macierewicz, który zwlekał z wydaniem decyzji na organizację, a następnie odrzucił ofertę jedynej firmy, która chciała wziąć na siebie organizację imprezy. Skutkiem czego te obowiązki wzięło na siebie wojsko, które nie może zarabiać pieniędzy - dlatego wejściówki były za darmo.
To, że znajdą się liczni #januszebiznesu było wiadomo od początku, ja dlatego wziąłem po 6 wejściówek na każdy z dni, po 4 na sobotę i niedzielę rozdałem tutaj, a resztę znajomym.
  • 10
  • Odpowiedz
@mitatuyo: winny jest ten kto wymyślił tak durny sposób dystrybucji biletów... jakby nie można było ich wydawać przed wejściem jak co roku tyle że bezpłatnie... zawsze było po 20tys ludzi na dzień... teraz darmo to byłoby no niechby i 40tys a tak, mamy darmowy bilet przez neta i jak się okazuje 60tys na dzień jest mało... zobaczymy jaka będzie rzeczywista frekwencja...
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Przyjeżdżało nawet po 100 tys. dziennie, ale wyobraź sobie, że na darmowe pokazy przejeżdża 250 tys. jednego dnia - co z nimi zrobić? bo tyle nie pomieścisz obiekcie. Nie było sensownego rozwiązania, przez to że Antoni wszystko spieprzył - mam nadzieję, że jutro zostanie odpowiednio powitany.
  • Odpowiedz
Skutkiem czego te obowiązki wzięło na siebie wojsko, które nie może zarabiać pieniędzy - dlatego wejściówki były za darmo.


@mitatuyo: Z ciekawości - gdzie można znaleźć ten przepis mówiący o tym, że wojsko nie może zarabiać?
  • Odpowiedz
Jest to Antoni Macierewicz, który zwlekał z wydaniem decyzji na organizację


@mitatuyo: Przede wszystkim w ogóle ją podjął - to jest największy dramat. Mieli sobie odpuścić w tym roku w ogóle, żeby w przyszłym roku - na 100 lecie lotnictwa polskiego - #!$%@?ć coś z klasą, z wielkimi gwiazdami i na wysoki połysk. No to Maciar zdecydował w kwietniu, że jednak robimy. I dlatego jest taki żenujący, powtarzam - ŻENUJĄCY jak
  • Odpowiedz
@robo_cze:

ŻENUJĄCY jak na imprezę tej rangi program.


wszyscy piszą że słabo, nikt nie wyjaśni dlaczego... jest kilka zespołów, f16, su27 i inne szmery bajery, co takiego było więcej w latach ubiegłych?
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Nie ma chociażby żadnej sensownej grupy akrobatycznej latającej na odrzutowcach, dwa lata temu można było zobaczyć Frecce Tricolori i Patrouille de Suisse. W poprzednich edycjach były Patrouille de France, Red Arrows. W tym roku przez organizacyjne zamieszanie za późno wysłano zaproszenia i grupy tego typu miały już rozplanowane kalendarze.
  • Odpowiedz