Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trzymajcie za mnie kciuki...

Dziś wieczorem idę na randkę z zajebistą dziewczyną. Z wyglądu może dla większości 6,5/10 ale mój ulubiony typ urody. No i ten charakter- 11/10.

Problem w tym, że jestem mistrzem friendzone, byłem w życiu już nawet betabankomatem i w sumie to już niezbyt wierzę w sukces dzisiejszego wieczoru. Z jednej strony radość, ekscytacja, chęć dobrej zabawy a z drugiej cholerny lęk, że skończy się tak jak zawsze...

Dziś w nocy czeka mnie albo radość albo smutna rozkmina przy szklaneczce whisky.

Dajcie słowa otuchy no!!!!

#tfwnogf #feels #przegryw #stuejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
Jakbyś podszedł do tego na luzie to byś się tak nie spinał i nie wychodził na takiego tryharda, a laska by się nie wystraszyła.


@wszystkie_zajete:
Już pisał, że jest mistrzem friendzone'u i był nawet beta bankomatem, więc daruj se, takie rady co? xD
w sumie to już niezbyt wierzę w sukces dzisiejszego wieczoru


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli tak do tego podchodzisz, to znowu wylądujesz w friendzone. Trochę odwagi nie zaszkodzi. W najgorszym wypadku nie dogadacie się, pożegnacie się i rozejdziecie w swoich kierunkach.