Wpis z mikrobloga

@Aura_: @patrzpan: najgorsza to była bestia w jedynce (wybór przeciw wieśniakom) i letho w dwójce (pierwsza walka). w trójce zaciąłem się raz na dłużej, gdy odpuściłem boczne misje i w głównym wątku utknąłem z keirą metz w jaskiniach, gdzie powitał mnie generał dzikiego gonu wraz z jakimiś lodowymi psami. misja na lvl7, ja miałem 4 ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Aura_ ++
W ogóle bossy w tym dodatku są ciekawe i trudne porównując do tych z podstawki, czy KiW.

@patrzpan O'dim prawdopodobnie wie gdzie jest Ciri, ponieważ krasnoludy z wyspy mgieł mówiły, że dzięki niemu tam trafiły.
  • Odpowiedz
  • 1
@patrzpan cóż.. Ja praktycznie od początku gry miałem włączone skalowanie przeciwników, ale pamiętam, że też koło 40 levelu rozpocząłem dodatek. Moim zdaniem najfajniej sobie zacząć SzK zaraz po bitwie o Kaer Morhen.
  • Odpowiedz
@patrzpan: Angielski O'dim jest dobrze zagrany ale proszę państwa to co pan Dariusz Odija o-----ł w polskiej wersji to klękajcie narody.

Ta sama scena w polskiej wersji:

soltysek - @patrzpan: Angielski O'dim jest dobrze zagrany ale proszę państwa to co pa...
  • Odpowiedz
@patrzpan od maga z Ofiru można było uciec xd potem się znowu pojawiał w tych 15 misjach do wykonania w Toussaint i już było łatwiej go pokonać bo wyższy poziom miałam :)
  • Odpowiedz