Wpis z mikrobloga

@SmieszkaMewa: mi się #!$%@?ło dawkowanie i brałem dwa razy więcej, a potem stwierdziliśmy z lekarzem że będę zmieniał lek, ale zapomniał mi przepisać wenflaksyny na etap schodzenia a niue miiałem już czasu się wrócić w tygodniu, ale zjazd #!$%@? był kurrwa nie polecam, dobrze ze mi dał benzodiapeiny jakbym sie gorzej poczuł xD ale żyje xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ja sama chciałam odstawić, ale miałam te kapsułki z jakimiś kuleczkami w środku, nie dało się podzielić na mniejsze dawki. Jedynym wyjściem dla mnie było branie tej samej dawki ale w coraz większych odstępach czasowych. Przepisane miałam rano i wieczorem, Wiec pierwszy tydzień tylko jedna dziennie, potem co drugi dzień itd. Ale wspominam to jak drogę z piekła ;__;
  • Odpowiedz
@SmieszkaMewa: to moze ja taki twardy jestem ze przeżyłem zejsćie z 450mg do zera xD ale w pracy ledwo dawałem radę + rozluźniające działanie benzo. śmiesznie było xD nie odstawiaj sama, niech ci da to co mi żeby zneutralizować skutki uboczne, moze sie pojawic np derealizacja
  • Odpowiedz