Wpis z mikrobloga

@NYCQueens: zgadza się, gdybym chciał się zająć tym na serio to dobry wentylator z rękawem na zewnątrz pomieszczenia to podstawa.

@bigos555 właśnie coś w tym jest, bo jak powiesiłem na zawiasach to takie obdarte prezentują się całkiem nieźle.

@Crea dobrze wyszło, widać że dokładnie robiłeś ;)
@verzz opalarki używasz? Ja do grubej warstwy lakieru używam strugarki elektrycznej i efekty są zadziwiająco dobre. Do miejsc trudno dostępnych opalarke i w miarę możliwości szlifierke mimosrodowa. Zresztą czego to ja już nie uzywalem. Najgorzej jak masz jakieś rzeźbienia.
@verzz Mireczki jak zdzierasz? Ja oddałem skrzydła do piaskowania po boku z futrynami. Zostały mi jeszcze dwie, ale próbowałem już: chemia do zdejmowania farby (różni producenci), skrobak, szpachelka, opalarka, szlifierka oscylacyjna, strug elektryczny.
@SinShop: to co wymieniłeś za wyjątkiem struga.

@Momono struga nie mam ale zaciekawiłeś mnie. Chyba sobie kupię takie coś bo mam łącznie 3 pary dwuskrzydłowych drzwi do zrobienia a pracę na pewno taki strug by popchnął do przodu... i to dość mocno

Co sądzicie panowie o takim urządeniu: https://www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/szlifierki-polerki-strugi/strugi-elektryczne/strug-m1b-yh10-82x2-dexter-power-iv,p419193,l441.html

Jakieś dodatkowe możliwości powinna mieć taka maszyna?