Wpis z mikrobloga

Pewna agentka ubezpieczeniowa postanowiła upublicznić dane osobowe klientki, którą ktoś w internecie podejrzewał o popełnienie przestępstwa. Bo miała je w firmowej bazie. Czyli, hej, pobawmy się w po-lincz-licję! Nadaje się do CSI-Wykopu?

https://niebezpiecznik.pl/post/zostawila-psa-w-lesie-i-ktos-uwiecznil-numer-rejestracyjny-jej-samochodu-a-wtedy-pracownik-ubezpieczyciela/

#csiwykop #niebezpiecznik #bezpieczenstwo #ubezpieczenia #security #afera
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janznetu: dlaczego logika? Swojego psa bym z domu(za bramkę) nie wyrzucił bo by odwalił szajs, ale jakby #!$%@? mi się do auta jakiś kundel to bym go wywalił odrazu? Do Twojego komentarza lepiej pasuje ##!$%@?
  • Odpowiedz
@testowe110: nie Czaje takiego miłosierdzia i #!$%@? tych ludzi, nie Twój pies ale iks de xD masz go wziąć, był szczepiony? A może by mu cos #!$%@?? Jestem osoba zamknięta na obcych mi ludzi czy zwierzęta. Pies ze schroniska? Jak ktoś lubi to ok, ale ja tam wole wychować szczeniaka. Mnie mój szczur(york) wiele nauczył przez te prawie 5 lat, znam dobrze jego zachowania w domu i w stosunku do...
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: jak się we mnie zagotowało jak to przeczytałem, o #!$%@?, jakby sytuacja dotyczyla mnie. stado pelikanow i debili z IQ <50, chcialbym zeby oczerniana osoba udupila ich wszystkich i to tak porzadnie
  • Odpowiedz
@mozliwe: To niestety nie tyle miłosiedzie, co "społecznie akceptowalby powód", żeby wypuścić z siebie ukryte negatywne emocje.
Miłosierni zainteresowaliby się losem psa, a nie skupili na linczu.
  • Odpowiedz
Hehe, u mnie za takie coś (ujawnienie danych o stanie konta klienta) jest z automatu zwolnienie, proces i wilczy bilet do całego fintechu. Dlatego za mniej niż $10M + operację zmiany twarzy nawet nie zaczynam rozmowy.
  • Odpowiedz