Wpis z mikrobloga

@kocham-pati-3: Haha, no tak. Ja mam z góry utworzona tezę. Co Twoim zdaniem mam robić, jak ktoś pieprzy 3po3 i jest jakimstam blogerem? Nie musze go słuchać, a jeśli mnie tak bola jego słowa to ide na yoytube podyskutować pod jego filmem. Co innego proponujesz? Wezwać policję?
@kocham-pati-3: Jeśli dla Ciebie słowa, ze prokuratura " WYKLUCZYLA JAK DO TEJ PORY" udział Markusa oznacza, ze juz na wieki nie można mu postawić zarzutów, to faktycznie albo masz problemy z czytaniem, albo zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy. Sprawa trwa dalej w zasadzie to bez papierów z Egiptu można powiedzieć, ze sa dalej na samym początku.
@kocham-pati-3: Odniosłam się odpowiadając tu stopmanipulacji1111 jeśli chodzi o dziennikarzy i jutuberow którzy używają wyrażeń nieprawdziwych to nie moja wina ani problem. Pozostaje napisać do redakcji apel, by wypowiadali się jednoznacznie i precyzyjnie.
@dioxyna: słowo klucz 2-papiery z Egiptu i bez nich śledztwo nie ruszy..... to nieprawda powtarzana społeczeństwu. Jak to nie ruszy, a skąd wsiadła, dlaczego sama, dlaczego zmieniali zeznania w mediach, dlaczego nie wiadomo do dzisiaj kto to Złoty...? itp, itd to są elementy po polskiej stronie i nawet data śmierci, niepasująca do wersji pierwotnie podawanej, nie powinna przeszkodzić w ustaleniu tych odpowiedzi.
@stopmanipulacji1111: Jak to nie wiadomo kto to Zloty? Chyba Lamparty wytłumaczyły? Czy może kłamią? Lamparty pomnożyły Zlotych, żeby połączyć historie Magdy i K.K. Tak naprawdę wszyscy wcześniej pisząc o Złotym mieli na myśli kolegę Markusa. Lamparty dodały właściciela klubu i trzeciego Złotego z Pomorza
  • 1
słowo klucz 2-papiery z Egiptu i bez nich śledztwo nie ruszy..... to nieprawda powtarzana społeczeństwu.


A jak mają porównać toksykologie, tomografię? Muszą wiedzieć, że np to co znaleźli w organizmie Magdy, bo na 100 znaleźli chociażby ślady leków, które dostała po upadku, czyli pochodne morfiny np, przy reanimacji też się co nieco podaje itd, podobne związki mogą być w dragach, dlatego prokuratura oficjalnie musi mieć papiery nie tylko z egipskiej sekcji ale
  • 1
W końcu - kwestia ich pełnomocnika, który wszedł we współpracę z kwadratem, który przecież dobrych stosunków z rodziną mieć nie powinien, po tym jak się oświadczył w programie o niej i zawyrokwał kontrowersyjnie by nie powiedzieć z dupy

@kknnoo

Żeby nie było nieporozumień:
Kwadrat z kancelarią współpracował już w styczniu [link]( http://www.patriot24.net/przemytniczka-markowych-ciuchow-skonczyla-w-szpitalu-po-akcji-rutkowskiego-kobiete-odwiozla-karetka-a-policja-przejela-podrabiana-odziez-przemycana-z-turcji,17166) i to on, podesłał rodzinie tych pełnomocników, za co była mu wdzięczna...Czemu po rewelacjach Rutka nie wybrali kogoś innego? Może
@33t: Tym gorzej! Konflikt interesów jest oczywisty - przecież teraz 'polecony' przez skompromitowanego 'detektywa' pełnomocnik będzie w dwuznacznej sytuacji, w której jego działania miałyby dodatkowo skompromitować swojego skąinąd kontrahenta. Zachodzi dodatkowo możliwość kontynuacji mataczenia lub przynajmniej 'przecieków' informacji dla strony którą tak naprawdę reprezentuje 'detektyw' w jej walce z rodziną o ukrycie prawdy... i wdg ciebie nie ma tu nic dziwnego? To jest przecież niedorzeczne!
  • 0
@kknnoo
Nigdzie nie napisałam, że to nie dziwne. Wg mnie powinni dawno znaleźć sobie kogoś innego do reprezentowania. Żal mi tej rodziny, manipulowani ze wszystkich stron. Nie wiemy co podpisali z kancelarią, a zrobili to jeszcze chyba przed "rewelacjami". Może teraz nie mogą tak łatwo zrezygnować z usług? To tłumaczy dlaczego nic złego o Kwadracie nie mówią i jego wersji. Podkreślają tylko, że Magda wcześniej nie chorowała i się nie leczyła....
@33t: cokolwiek podpisali, NIC nie może ich zmuszać do trwania w takim układzie, człowiek nie może stać się niewolnikiem swojego pełnomocnika w momencie w którym ten okazuje się mieć konflikt interesów w sprawie kryminalnej prowadzownej w jego imieniu
  • 0
@kknnoo
Niby tak...ale z drugiej strony...
Oni nie zgadzają się na wersję rutka i tak naprawdę konflikt interesów kończy się na tym , że nie mogą przez tych pełnomocników oskarżyć go o robienie show i wykorzystanie sprawy do "lansu". A czy wywiązał się z umowy detektywistycznej? Może tylko z zewnątrz tak niedorzecznie to wygląda a oni wcale nie chcą, nie chcieli rezygnować z usług kancelarii... Rutek sprawe swoją drogą już dawno olał...