Wpis z mikrobloga

  • 29
@lronman a moze srednio- i dosc- zamozni samodzielni ludzie nie mogacy odlozyc na zalozenie rodziny i wychowanie dziecka ze wzgledu na łupieżczy charakter dzisiejszego państwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najwięcej negatywnego do powiedzenia o programie 500+ maja kawalerowie bez dzieci


@lronman: A ja myślałem, że ludzie, którzy zdecydowali się na jedno dziecko bądź mają dwójkę, ale jedno jest już pełnoletnie i muszą #!$%@?ć na 500 dla patoli? Na służbę zdrowia nie ma, na oświatę nie ma, na jeden #!$%@? śmigłowiec ratowniczy nie ma, bo wszystko idzie w gówniaki, które wychowane na twarzoksiążkach, będą większą patolą niż ich rodzice. Jak
  • Odpowiedz
@lronman: w sumie masz rację, ale budżet na 500+ jest porównywalny z budżetem na oświatę (a nawet 500 ma większy budżet) więc dla mnie trochę lipa, lepiej inwestować w edukację ewentualnie obiady w szkołach itp. niż takie rozdawnictwo :D
  • Odpowiedz
@lronman: Nie. I nie dla idei tylko mam gdzieś 500zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). A już inną sprawą jest to iż zanim ja się dorobię gówniaka to ten wózeczek pod nazwą "Dobre państwo" napotka betonową ścianę o nazwie "Ekonomia" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lronman najwiecej negatywnego maja do powiedzenia beneficjenci tego programu... bo jak dostali 500 to im teraz #!$%@? malo... i przychodza do opieki z mordą dlaczego nie wiecej...
  • Odpowiedz
@lronman: No co za niespodzianka, że ci, co są najbardziej okradani, najwięcej narzekają, a ci, co korzystają na grabieży, głupkowato się uśmiechają. Tylko czy jest się czym chwalić?
  • Odpowiedz
@lronman: Szok, to że okradany narzeka na złodzieja, a nie na odwrót też cie dziw?
Lepszy kawaler na garnuszku rodziców, niż sprowadzenie do rodziców nieszczęśliwca który utopił swoje życie w pierwszej lepszej karynie i razem robią wszystko żeby nic nie robić bo w końcu zrobienie bękarta było takie ciężkie, że teraz należy ich utrzymywać.
  • Odpowiedz
@lronman:

Dlaczego mnie to nie dziwi, że najwięcej negatywnego do powiedzenia o programie 500+ maja kawalerowie bez dzieci mieszkający na garnuszku u rodziców xD


Mnie też nie dziwi. Wszak nie otrzymują tych pieniędzy więc w ocenie programu mogą obiektywnie ocenić plusy i minusy.
  • Odpowiedz