Wpis z mikrobloga

W Krakowie po derbach widziałem jak bawili się zawodnicy Wisły. Carlitos litr Jacka na barze to tak luźno(600-800zł). Brlek co przechodzi do Serie A zataczał się o 4 rano po parkiecie a o 5 rano wpadł na impreze Marcin Wasilewski.


@victordeleco2: Niby wszystko jest dla ludzi ale jednak coś takiego mnie wkurza i usprawiedliwienia: „wszyscy piją”, „człowiek nie wielbłąd musi się napić”, „to, że jaram zielsko nie ma wpływu na
  • Odpowiedz
No mieszkanie w paryżu z 5 tysięcy tygodniowo, to masz 20k miesięcznie, jedzą za kolejne 10 tysięcy i 10k na inne pirdoły, co ty myślisz że on wydaje 200 tysięcy euro czyli tyle ile zarabia miesięcznie?


@lronman: 40K to pewnie sam prywatny samolot kosztuje dla Celinki no bo przecież księżna francuska nie będzie zadupiać z plebsem na szoping do mediolanu i po apaszkę do rezydencji w Sewilli

myślisz że on
  • Odpowiedz
@lronman: Widać większe od Ciebie skoro piszesz, że 40k euro to maks co mogą wydać. . Powtórzę za ludźmi wyżej. Ludzie zarabiający tyle hajsu potrafią naprawdę p-----------ć dosłownie wszystko. Jak się spojrzy szczególnie na jego laskę to widać, że ultra luksusowe życie nie jest im obce, a to wszystko kosztuje. Te jej ciuchy kosztują fortunę, jego samochody (kiedyś widziałem bentleya) kosztują fortunę, kolacje, dom, wycieczki pierwszą klasą, loty odrzutowcami. Pozbieraj
  • Odpowiedz
Z innej beczki: W Krakowie po derbach widziałem jak bawili się zawodnicy Wisły. Carlitos litr Jacka na barze to tak luźno(600-800zł). Brlek co przechodzi do Serie A zataczał się o 4 rano po parkiecie a o 5 rano wpadł na impreze Marcin Wasilewski.


@victordeleco2: trochę offtop, ale zawsze mnie rozwala że wszyscy wszędzie widują piłkarzy Wisły (Guerrier i Sarki byli chyba najbardziej znani z nocnych przygód), a ja byłem podjarany
  • Odpowiedz