Wpis z mikrobloga

@lronman: Pewnie, że jest cała masa małych marek które chętnie by jej coś dały w ramach barteru, tylko że ona nosi wyłącznie te topowe marki typu chanel, LV, hermes, dior, YSL i inne tego typu. Takie marki nie dają byle dziewczynom piłkarza torebek za reklame, bo dla nich to taka sama klientka jak inna, one nie potrzebują reklamy w postaci Celii, to chciałam naprostować, nie robię larum.

A i tak,
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: @lronman: kiedyś był wywiad z Kulczykiem gdzie wyszło na jaw ze zatracił on poczucie wartości pieniądza jak stwierdził ze ostatni jego zakup za gotówkę to był hot dog i ze wydał na niego jakieś 50zl. A wiec w przypadku bogatych nie liczymy taka sama miara jak samych siebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SzalonyFanMalysza pisze mi to człowiek który ma Nick odnoszący się do jakiegoś młodocianego pijaczyny z Internetu, kwikłę
@Zgagulec a kobiety te ubrania z kolekcji na dany sezon trzymają na kolejny czy może odsprzedaja na giełdach po niższych cenach?
  • Odpowiedz
@lronman: Różnie to bywa, to w 99% jest stratny biznes, ale nie słyszałam żeby ona cokolwiek sprzedawała, a obserwuję ją wszędzie gdzie się da, także jeśli by coś sprzedawała to pewnie bym się dowiedziała ( ͜͡ʖ ͡€)

Ona jest takim typowym pożeraczem pieniędzy i jej jedna stylizacja (a potrafi wrzucić 2 tygodniowo), to jest lekko kilkanaście k eurosów czasem.
  • Odpowiedz
@lronman: to tylko internetowy nick, a ty jesteś typowym wykopkiem-januszem, który nigdzie nie był i gówno widział. Wypowiadasz się, a nie masz bladego pojęcia o cenach w Paryżu i wielkich miastach, nie masz bladego pojęcia o funkcjonowaniu socialmedia (@zgagulec ładnie zaorała). Generalnie typowe bordowy szit. EOT.
  • Odpowiedz
ale to że nie gra co tydzień 90 minut (co oczywiście jest ogromnym wysiłkiem) to nie znaczy, że przez cały tydzień leży i gra na pleju xD
  • Odpowiedz
@lronman

Poczytaj sobie niechce mi sie szukac na telefonie i pisac z pracy. Wiele razy natrafialem na artykuly gdzie przedstawiano jak to wyglada i juz tak kolorowo nie bylo po przeczytaniu. Tez tak myslalem ze biora kase za #!$%@? robienie. Ty myslisz ze klub placac za kogos 40mln i do tego 400k euro tygodniowo kladzie lache i poza treningami nic nie musi robic?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SzalonyFanMalysza o a jaki agresywny Pan swiatowiec, przepraszam że naruszylem Pana ego, nie wiedziałem że taki obieżyświat z Ciebie i znawca życia na zachodzie. Mogłem Cię wcześniej spytać o warunki życia w Paryżu (ʘʘ) fanie Toruńskiej patologii.

@ddaroo Zadałem pytanie wcześniej komuś ale mi nie odpowiedział, to co robi poza treningami i pojawieniem się w klubie i spędzanie czasu w przymierzalni?

@Zgagulec Ja to mam
  • Odpowiedz
@lronman: Inna sprawa, że pewnie trenują kilka razy dziennie więc pewnie obiady itd mają zapewnione. Samochody też często dostają. Prawda jest taka, że nie dość że dużo zarabia to wydatki ograniczają się do tych z kategorii przyjemnych(czyli drogich). Za mieszkanie pewnie nie płaci albo ma zniżkę 50%, bardzo częsta praktyka u developerów. Ogólnie rzecz biorąc on normalnie trenuje i w teorii stara się o załapanie składu. Na wyjazdy lata z
  • Odpowiedz
@lronman: Nikt z nas nie wie ale wydają, z tym że piłkarze to akurat często kasę #!$%@?ą grubo. Krychowiak się niby zawsze wydawał rozsądny i bym go o to nie podejrzewał, ale teraz to cholera wie
  • Odpowiedz