Wpis z mikrobloga

Robimy listę najgorszych rzeczy, jakie można zrobić na wczesnym etapie znajomości damsko-męskiej (ew. jednopłciowej jak ktoś jest "tamtej" orientacji). Coś, co natychmiast odrzuci drugą stronę.

1. Użalanie się nad sobą
2. Przyjście na spotkanie w nieświeżej kondycji np. prosto po fizycznej tyrce bez prysznica po drodze
3. Przyznanie się do posiadania konta na wykop.pl

#tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 39
  • Odpowiedz
@Esubane ustawianie człowieka "pod siebie" na samym początku relacji, narzucanie swojego zdania, brak szacunku dla czyjegoś sposobu życia, mlaskanie i mówienie podczas jedzenia (tak, są ludzie którzy nadal tak robią), nachalne aluzje seksualne, brak kultury, rozmowy o polityce/czymkolwiek(by narzucić zdanie, nie by rozmawiać)
  • Odpowiedz
@nama: tak by się tylko wydawało - gdyby to nie było oszustwo. Kobieta koło trzydziestki, która na dzień dobry o tym mówi nie pytana oznacza tylko jedno - kłamie! Ma parcie na to, ale do tej pory jej nie wyszło, więc próbuje się bronić przed byciem przegrywem tym właśnie oświadczeniem. Za pierwszym razem dałem się na to nabrać.
  • Odpowiedz
@nama: oczywiście, jest wiele takich kobiet (chociażby moja aktualna), ale raczej nie obrzucasz tym stwierdzeniem faceta na dzień dobry ;)
  • Odpowiedz
@Esubane:
z moich kwiatków:
- wypicie za dużo alko na drugiej randce (na koniec randki chciałem iść na piwko, a ona zaproponowała drinki i też się ostro #!$%@?ła, mimo że świetnie spędziliśmy czas to coś przestało grać)
- rozmawianie o swoich byłych nawet jak ona tego chce (teraz zawsze mówię że uważam takie rozmowy za niezdrowe dla budowania relacji, czasem dodaje że nie byłbym tą samą osobą gdyby nie moja przeszłość)
  • Odpowiedz