Wpis z mikrobloga

Trułem Wam ostatnio dupę w sprawie telefonu ciotki. Ciąg dalszy...Redmi 4A, #plus, zasięg jest, 3G na prowincji łapie (2 kreski). Dostęp do neta pokazuje, ale nie zawsze chce się połączyć (wczytać stronę). Ale sprawa tyczy się czego innego, mmsów. X wysyła mmsa na numer ciotki, te przychodzą po godzinie (mimo, że nadawca ma status, że poszło od razu, a ciotki tel cały czas jest w zasięgu), ale nie, że gotowa fota lub pobierz fotę. Przychodzi #!$%@? powiadomienie, twój mms jest dostępny na foto.plus. Wejdź, zaloguj się, wklej unikalny kod, przeglądaj, blabla...Jak tego gówna się pozbyć, żeby docierały "normalnie" fotki? Nie wiem, czy to ma wpływ (nie sprawdzałem jeszcze), Redmi działa w trybie Lite (czyli uproszczone menu dla seniorów).

#plusgsm, #telefony, #android, #xiaomi, #kiciochpyta, #mms
  • 4
@waciak: Prosimy, spróbuj ustawić Punkt dostępowy oraz skonfiguruj usługę mms według tych instrukcji:

Punkt dostępowy APN:
1.Naciśnij Menu - Ustawienia - Ustawienia ogólne - Sieci komórkowe - Nazwy punktów dostępu - Menu - Nowa nazwa APN.
2.Nazwa: Plus, APN: plus, Nazwa użytkownika: zostaw puste, Hasło: zostaw puste, Typ APN: default.
3.Naciśnij Menu - Zapisz - Punkty dostępowe - zaznacz profil Plus.

Konfiguracja mms:
1.Naciśnij Menu - Ustawienia - Ustawienia ogólne -