Wpis z mikrobloga

@BarekMelka: zbudowali z funduszy stajnię, ścieżki, wzięli pieniądze na zaplecze gastronomiczne dla karczmy i wyposażenie Zamku - nic z tych rzeczy nie dotyczy budowy samego Zamku.

Co nie oznacza, że pieniędzy nie wzięli - bo wzięli. Zamek wybudowali jednak za swoje i w tym tablica nie kłamie.

Chyba że o czymś jeszcze nie wiem :P
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: po prawie 3 latach na wykoppeel jesteś jeszcze zaskoczony, że tyle plusów? Tu fakty są nieistotne, deklaracje i pobożne życzenia to źródło podstawowej wiedzy.
  • Odpowiedz
@Lisaros: To tak jakby powiedzieć, że pokój, kuchnia, sypialni i łazienka, dostały dofinansowanie, ale przedpokój już nie więc CAŁE mieszkanie zasadniczo nie dostało ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Lisaros: Zamek Bobolice nie dostał, ale wyposażenie zamku dostało? To w sumie tylko semantyka, ale wydaje mi się to nieprawdziwe.
Tak czy siak zresztą poleganie na takim szczególe przy stawianiu takiej tablicy jest zwyczajnie bezczelne.

No i beka jest chyba przede wszystkim z komentarzy. :)
  • Odpowiedz
zbudowali z funduszy stajnię, ścieżki, wzięli pieniądze na zaplecze gastronomiczne dla karczmy i wyposażenie Zamku - nic z tych rzeczy nie dotyczy budowy samego Zamku.

@Lisaros: co?

Tablica twierdzi, że "Zamek Bobolice nie otrzymał żadnego dofinansowania". Czym jest więc "wyposażenie Zamku Bobolice" jak nie dofinansowaniem samego zamku?
  • Odpowiedz
@BarekMelka: nie jestem w stanie tego stwierdzić. Niemniej jednak w tym kontekście tablica wprowadza w błąd, bo winna wskazywać, że budowa zamku nie otrzymała wsparcia, czy też odnieść się do samej struktury. Zamek Bobolice jest bowiem także hotelem i jeżeli korzysta z wyposażania z dotacji, to otrzymał finansowanie.
  • Odpowiedz
@BarekMelka: #oszukujo w takim razie ( ͡° ʖ̯ ͡°) K---a jak możecie się kłócić jak dostali w sumie 640k cebulionów na wyposażenie TEGO ZAMKU dodatkowo na zaplecze:

Wzrost atrakcyjności otoczenia Zamku Bobolice poprzez stworzenie obszarów z historycznymi parkami tematycznymi połączonymi aktywnymi ścieżkami dla turystów wraz z adekwatną iluminacją. LAS Jarosław Lasecki 2 197 492.28 zł 605 159.01 zł

Poprawa jakości infrastruktury turystycznej regionu poprzez
  • Odpowiedz
@BarekMelka: teraz już wiem jak się czują lewaki, które codziennie muszą zakłamywać rzeczywistość, usuń ten wpis (°°

( )
  • Odpowiedz
@BarekMelka: Jeżeli mu do tego cokolwiek dołożyli to jest niestety zła wiadomość, bo do czegoś takiego nie powinien dostawać ani grosza. Facet de facto zabudował autentyczny zabytek tym co mu się podobało.
  • Odpowiedz
Szanowni Państwo,

został złożony wniosek o dofinansowanie na "Wyposażenie Zamku Bobolice", natomiast przyznana kwota dofinansowania to: 0 (zero) PLN.

Złożenie wniosku, a przyznanie dofinansowania, to dwie zupełnie różne kwestie. Prezentowana tabela nie zawiera danych na temat wysokości uzyskanego dofinansowania przez beneficjenta, a jedynie informację, że został złożony wniosek na takowe dofinansowanie w określonej kwocie.

Starano się o pomoc finansową ze strony instytucji państwowych, ale tej pomocy nie otrzymano, o czym informuje znajdująca
  • Odpowiedz