Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy. Już nie mogę wytrzymać, zostawiłem swoją szosę w Gdańsku, obecnie jestem w Międzybrodziu Żywieckim i chciałbym wypożyczyć szosę na jeden dzień. Pogoda nie sprzyja, a w środę z rana już wracam nie mogę przestać myśleć o zdobyciu Góry Żar. Gdzie mogę wypożyczyć szosę rozmiar 52-54? Może jest jakiś Mirek który tu mieszka i oczywiście za opłatą wypożyczyć mi swój na 2 godziny?
#kolarstwo #slask
  • 12
@donn nie wiem jak z szosą ale w Bielsku na Enduro Trails możesz pożyczyć Mtb i pojeździć na ścieżkach, ja jestem szosowcem i szczerze polecam. Co do szosy poszukaj grupy na fb "Kolarstwo szosowe w Bielsku-Białej" czy jakoś tak i tam zapytaj
@bynon: MTB tutaj pożyczyć można, ale jako człowiek z terenów płaskich wolałbym jednak na Żar podjechać na czymś w pokroju szosy :)
@donn Mtb to na te ścieżki enduro w Bielsku, fajna zabawa. Ja jeżdżę tylko ja szosie i nie miałem problemów z opakowaniem techniki.
@donn: Z tego co widzę Trek w Bielsku wypożycza szosy. Zadzwoń, zapytaj. Przy okazji będziesz miał fajną trasę - przez Przegibek do Międzybrodzia, podjazd na Żar i powrót do Bielska znów przez Przegibek.
@donn: ale z enduro trails to Ci dobrze radzą, piękna zabawa jest <3 Daglezjowym sobie podjechać jak już bardzo chcesz podjeżdżać (kolejka też jest, potem trzeba tylko kawałek dojechać do tych łatwiejszych ścieżek). Tak więc jeśli z szosą się nie uda, to próbuj tak, bardzo bardzo warto.
@donn: kurde :/ gdybym wcześniej to przeczytał to bym Ci moja pożyczył. Ale właśnie wyjeżdżam z Żywca. Spróbuj "biker shop" oni wypożyczają rowery ale wątpię żeby mieli szosę.