Wpis z mikrobloga

Wątek usuniętego wpisu na fb jest tak porąbany i irracjonalny, że wrzucam to tutaj, po mojej "nocnej dyskusji" z "przyjaciółmi" z wykopu.... Przeglądałam, co się na wykopie zachowało, ale to właśnie Ostrze, hmm, znowu Ostrze, rozpisał się wtedy na ten temat, to nie on pierwszy się zainteresował, ale inny kolega (sorry nie pamiętam nazwy-avatar z Chińczykiem w grymasie) kilka osób dołączyło też.... no i temat upadł aż do teraz. . Piszę, co wiem ja, Wy podsumujcie proszę, co wiecie. 1-Wpis Małgorzaty Żuk na jej fb( uwaga, to nie był wpis Anny, sprawdziłam na screenie) z apelem o pomoc, z datą 28.04-brak daty do zweryfikowania., 2-Post przekazywany dalej nagle jest usunięty, na jej profilu też. 3 Portal Bogatyniatv i zinfo oraz ArtRadio Bogatynia usuwają wpis i publikują swój post o tamtym poście....??????????? Piszą, że to ich pomyłka z tamtą datą... Możliwe moje wnioski: mataczenie, posiadali różne informacje, może nieprawdziwe, może nawet godz się nie zgadzają i trzeba było usunąć, by pasowała jedna wypracowana wersja... bo jak nie, to po co usuwać...? Skomentowaliby to ich zdezinformowaniem czy cokolwiek a tak, siostra wszystko usuwa...
#magdazuk #csiwykop #wykop
stopmanipulacji1111 - Wątek usuniętego wpisu na fb jest tak porąbany i irracjonalny, ...

źródło: comment_1Us0ZsklZvWxLQ99fNx6XaTY7lkwJyFK.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@kknnoo: i to jest cały problem zagadki... Pomóż proszę poukładać fakty, bo musiałabym szukać. O której czasu naszego zmarła MŻ? Czy ten wpis pozostałby logiczny, gdyby to był 30.04? Dlaczego inni też byli zaskoczeni aktualizacją postu, który tym postem nie był.... nie tym oryginalnym, na fb nie można sterować godz jak coś wstawiasz... gdyby nawet to był 30.04,to godz są inne. 16.17 post a Bogatynia mówi, że aktualizują post z 17.30
  • Odpowiedz
@kknnoo: na screenie godz 20.17 na tel osoby robiącej screen. Post widać- 4godz temu, na innym screenie widać Małgorzata skomentowała swój post po 3godz, od publikacji, bo napisane 1godz, napisała o zgonie, że przyjaciel pojechał do niej ale zmarła i dziwna emotikonka/nieprzystająca....
  • Odpowiedz
@anina_01: w dzisiejszym świecie to towar niechciany i sympatyków nie dostarcza, ale trzeba też zachować jakiś takt. Ludzie albo fałszywe uśmiechy albo chamstwo z grubej rury... Jeśli widzę, że ktoś ma czyste intencje i czegoś nie uwzględnił, to dlaczego mu o tym nie powiedzieć w sposób cywilizowany miast rzucać sugestie o jego "brakach". Nikt nie jest alfą i omegą a "wiem, że nic nie wiem" powinno ludziom częściej przyświecać. Czasem pokusi
  • Odpowiedz