Wpis z mikrobloga

Wedlug r/btc nastapila juz zmiana trudnosci kopania bcasha i teraz kopanie #bch jest o 60% bardziej oplacalne od kopania #bitcoin
Wedlug nich bitcoin powinien juz nie zyc a bch byc wart $3000+
Chyba cos nie bardzo...
  • 62
  • Odpowiedz
@WinstonWolf: Widzisz, to jak z prawicą i lewicą... Nie można samodzielnie myśleć, tylko chorobliwie bronić bez względu na wszystko jednej strony. Nawet nie można rozważać co się może stać jeżeli to nie po myśli "partii"

@pawlo74: A co z rzekomymi dowodami na moje chęci pakowania się w casha?
  • Odpowiedz
@escabor: widzisz nie nadajesz się tu bo tu w większości anarchiści, którzy nie uznają żadnych partii ani polityków. Tutaj jest wolność a każdy idzie swoim torem, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ty też nie zmusisz mnie do myślenia twoim tokiem rozumowania.
Nie kupuj ani btc ani bikasza, twój umysł nie jest gotowy na ktypto, pozostań w fiacie. Tu są ludzie wolni.
  • Odpowiedz
ja tylko dodam, ze w ostatnich blokach bch jest po 60 transakcji (btc 1k+).
Za okolo 5 dni trudnosc kopania bch wzrosnie ponad dwukrotnie przy aktualnych statsach.
  • Odpowiedz
@escabor: No właśnie też nie rozumiem takiego podejścia. Przecież im więcej jest ludzi mających różne opinie, tym na więcej scenariuszy można się przygotować. Paradoksalnie osoby nazywające Ciebie fanatykiem, sami zachowują się jak fanatycy.

Do reszty: Panie i Panowie, to tylko luźne dyskusje. Wyłączmy niepotrzebne emocje i dzielmy się swoimi spostrzeżeniami. Emocje to zły doradca w obrocie pieniędzmi za to rozszerzona wiedza zawsze jest pomocna. Na końcu i tak każdy ma
  • Odpowiedz
@pawlo74:
Wiesz, ja mam w dupie i cashe i core. Nie jest to moją religią w przeciwieństwie do Ciebie jak widzę. No nie jestem godzien dotykania crypto bo śmiałem wspomnieć że bch może tak łatwo nie zjechać na dno.
Ja nikogo nie staram się do niczego przekonać. Dla mnie liczy się prawda i to co się dzieje wokół a nie ślepe poropagowanie jakichś ideologii. Właśnie pokazałeś tą wolność i przytoczyłeś
  • Odpowiedz
@emjot86: każdy kto napisze choć jedno pozytywne słowo na temat tego syfu jest dla mnie totalnym ignorantem z zerową wiedzą o co chodzi z tym bitcoinem albo trolem od dużych bloków i nie ma dwóch zdań bo tu nie ma o czym dyskutować.
  • Odpowiedz
@WinstonWolf: fan to slowo okreslajace pasjonate, osobe zainteresowana i aktywnie dzialajaca w jakims obszarze.
Fanatyk to prjoratywne okreslenie na skrajnego fana slepo zapatrzonego w swoja dziedzine czy dzialalnosc dlatego nazywanie kogos fanatykiem jest czesto obrazliwe (wyjatkiem sa kolezenskie wyzywki w zamknietym gronie gdzie kazdy akceptuje tego typu wyrazanie emocji)
  • Odpowiedz
@escabor: gdybym uznał, że warto z tobą dyskutować to wyłuszczyłbym ci wszystko włacznie z tym, kiedy pisałeś, że masz zamiar się załadować w ten syf. Nie zasługujesz na to, jesteś za śliski i niegodny zaufania.
Ja mam alergię na takich, szkoda mojego czasu.
Tak jestem fanatykiem bitcoina i pozostanę nim do śmierci jego bądź mojej a ty nic na to nie możesz poradzić. Kupuj fiata.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Aaaa więc teraz nie zasługuje na to żebyś przytoczył mi w którym miejscu rzekomo twierdziłem że chcę załadować się w ten syf... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wiesz, to w obowiązku kogoś kto coś zarzuca jest udowodnienie tego. A jestem śmieć, który śmiał smieć...
  • Odpowiedz
@emjot86: Nikt nie twierdził, że hash odejdzie natychmiast. Teraz jest okres wstępny, gdy kopalnie dopiero tworzą soft do przenoszenia mocy. #!$%@? się zacznie gdy prawie wszyscy będą automatycznie kopać tylko najbardziej opłacalny chain I bch będzie mocno zyskowniejszy.
  • Odpowiedz
@escabor: No dobra. To teraz do rzeczy i konkretnie. Napisz te twoje scenariusze upadku BTC na rzecz BCH, bo z twoich dotychczasowych wypowiedzi można wyciągnąć jedynie zlepki bełkotu.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: @pawlo74: @escabor: Nazwanie pawlo fanatykiem to najwyzsze uznanie xD. Serio chcialem sie bardziej zaglebic ale poziom fanatyzmu tych najbardziej udzielajacych sie naprawde zniecheca. Escobar ladnie wskazuje zagrozenia, dzieli sie obawami i liczy na dyskusje, a inni "#!$%@? #!$%@? kupowac to the moon #!$%@? wszystko, btc ftw".
Piszesz pieczywo ze wykop to tylko promil, poczytam sobie inne fora ale juz teraz widze ze to sekta jak
  • Odpowiedz