Wpis z mikrobloga

Potrzebuję dongla usb dvbt, do którego fw będzie dostępne dla openelec/libreelec i zadziała z tvheadend na raspberry pi zero. Kiedyś kupiłem Avermedia A867 DVB-T ale niestety jest problem z firmwarem i za duzo kombinacji, żeby zmusić to do działania. Korzysta ktoś z was z jakiegoś usb dongla do odbioru dvbt i współpracuje on bez problemu np. z TVHeadend? Możecie coś polecić?

  • 8
  • Odpowiedz
Chcesz do tvheadend używać raspberry pi zero? Masz hub aktywny? @aro84:


Całość to projekt takiego telewizorka z części ze starego przenośnego playera dvd... W zasadzie to dziadek mi głowę zawraca, bo kiedyś obiecałem, że zrobię mu taki telewizorek do garażu. Wyświetlacz 9 cali (podłączony analogowo), płyta główna z ładowarką i baterie. Całość zasilana zasilaczem 12V 2A, w zasadzie wszystko już działa podłączone na szybko jedynie brakuje mi tego dongla do testu
  • Odpowiedz
@skyfire: sam tuner działał mi z tvheadend na pi zero z kartą lan na SPI. Tylko kanałów HD nie sprawdziłem, bo przepustowość SPI nie wyrabia. Jeżeli podłączyłem DVB-T i kartę WIFI przez huba pasywnego to brakowało prądu. Podczas opalania kanału TV karta wifi się wyłączała.
  • Odpowiedz