Wpis z mikrobloga

@nama: No, wiem że to brzmi super szokująco, nie byłam sobie w stanie wyobrazić. Ale normalnie wkładasz dwa palce, łapiesz i wyciągasz xD Najlepiej włożyć palce jak najgłębiej i złapać za podstawę i ścisnąć bo wtedy puszcza to zassanie, ale jak masz wysoko szyjkę i kubek głeboko siedzi to spokojnie można go za te końcówki obniżyć. Ludzie używają tak samo gąbek menstruacyjnych które wciskają pod samą szyjkę macicy, więc tutaj kubeczek
@nama: Ogólnie to nie jest dla każdego, bo są panienki które się super boją że zaboli, spinają się i serio boli. Ja się cała trzęsłam i spociłam za 1 razem, ale byłam zdeterminowana i się nauczyłam z tym obchodzić. Także nie wolno się zniechęcac:) opłacało się
ale jak to tak to nic nie przecieka


@nama: czasem przecieka jak jest źle dobrany, źle założony, jak się rozszczelni od jakichś ruchów itd ale ogólnie sprawiają z tym nie więcej problemów niż tampon. Zasysa się i koniec XD

Czy kubeczek się może przelać?


@nama: Poczujesz podobnie jak tampon jak zacznie się przepełniać. Mają swoje otworki na powietrze które umożliwiają zassanie i właśnie tamtędy się przelewają. Nie wiem co to