Wpis z mikrobloga

#!$%@? to juz jest przegieci palki #siecikomputerowe ostatnio pisalem ze telnetujac sie na moj IP mozna uzyskac moje imie i nazwisko (provider sobie ustawil dla ulatwienia odnajdywania klientow zamiast wpisac tam numer klinta) ale to co dzis zobaczylem to przegiecie palki

wchodzac na www w moje publiczne IP jest panel logowania do mikrotika (te #!$%@? nie chca przekierowac kilku portow na moj router) i klikajac w 'Graphs' w tytule strony jest moje imie, nazwisko oraz adres!
  • 25
@nandrolone: a jakby tak wpiąć antenę do komputera bezpośrednio i zaadresować się jako wan ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) IP masz stałe ? ISP może robić polączeniówke której adresacji nie znasz albo robi to w konfiguracji IP brama - router Mikrotik. Ty dostajesz na porcie publiczne IP czy prywatne ? Jak się podpinasz
@TypowyXD: chodzi o to ze laczy sie do drugiej anteny po hasle pewnie. A jak ich wezme na awarie za reset routera to pewnie mi nalicza 50zl :D ew po resecie zrobic sobie jakiegos backdoora? oni przyjdo i ustawia sobie swoje haslo przeciez nie beda robic reseta drugi raz