Wpis z mikrobloga

@barani_leb Jesli chcesz cos do obejrzenia, to nie wchodzi sie na takie strony, bo w 90% przypadkow sa tam te same znane dziela, ktore wiekszosc zna.
Jesli juz naprawde chcesz strone, na ktorej zadnego filmu nie kojarzysz, to po prostu ogarnij moj tag #filmowyjanusz i z rok ci zajmie obejrzenie wszystkiego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: O Filmaster, te filmowe śmieszki. Wszystko byłoby spoko z powyższym, gdyby nie fakt, że wrzucają Pitta z podpisem Norton (i vice versa) przynajmniej raz na tydzień (sprawdźcie sami). Skąd to wiem? Zawiść?
Fanpej Filmaster kiedyś nosił nazwę, którą możecie kojarzyć: Filmy, których nie znasz a powinieneś. I naprawdę, mieli moment na początku podrzucania interesujących tytułów. Niestety z czasem dopadł ich marazm i wszystko kręciło się wokół jednego: foty
  • Odpowiedz
poznalem mnostwo, naprawde mnostwo osob, ktore nie wyciagaja z ogladanych filmow kompletnie nic. Ogladaja dla zabicia czasu, a jest to lepsze niz patrzenie w sciane poniewaz cos sie dzieje. Po prostu #!$%@? umyslowe ameby


@PeknietyJez: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I OGLĄDAĆ FILMY BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ

To chyba ty jesteś jedną z tych osób która po
  • Odpowiedz
  • 1
Oglądałem fight club, ale to było chyba kilkanaście lat temu więc niewiele pamiętam i nie wiem o co chodzi.
  • Odpowiedz