Wpis z mikrobloga

Mirki,
po jednych zajęciach kursu prowadzący do mnie takie coś napisał... Na koniec ostatnich zajęć kazał każdemu wysłac maila, miał nam wysłać link do programu Płatnik, bo mówił, że wersja na stronie ZUSu jest słaba. No ok, wysłałam, a tu taka wiadomość + link do programu z ... ZUS-u ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co mu odpisać, żeby mnie potem nie gnębił na zajęciach? Oczywiście nie mam zamiaru się z nim spotykać, bo jest chyba po 40, poza tym jestem zajęta.
#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #gownowpis
Ciamciaramciam - Mirki,
po jednych zajęciach kursu prowadzący do mnie takie coś napi...

źródło: comment_cbfbhCFcnYcmwoENjXVyiiXh7wGUHrfA.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ciamciaramciam: to jest #!$%@? prowadzacy a nie mirek z wypoka, żeby się jeszcze zachwycać jaki grzeczny, no ja #!$%@?ę. Wiem że to nie jest łatwe, Powinnaś zgłosić do dziekana, bo to jest rażące naruszenie etyki zawodowej i podpada pod wykorzystanie zależności. Z każda taką akcją gość czuje się bardziej bezkarny i w końcu może #!$%@?ć coś naprawdę chorego.
  • Odpowiedz
@Ciamciaramciam: Ale w czym problem, facet się grzecznie zapytał to mu grzecznie odmów jak nie jesteś zainteresowana. To jest jakaś paranoja - najpierw dziewczyny narzekają, że faceci są nieśmiali i że się boją zagadać, a jak się jakiś odważy to go chcą do sądu podawać, masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz