Wpis z mikrobloga

Człowiek pracuje i słyszy że jakiś ahmed wjechał znowu w ludzi autem... znowu zamach i morda Ci sie w pracy cieszy bo znowu będzie #bekazlewactwa, wyczekujesz momentu kiedy w domu na spokojnie odpalisz portal ze śmiesznymi obrazkami i sprawdzisz gorące... Wracasz uradowany do domu, odpalasz Wypok a tam kuhwa posty typu "wszyscy współczują tylko polska prawica się śmieje z cudzej krzywdy"
Wypok schodzi na psy...
Co kuźwa mam płakać że jakiś debil którego zaprosili znowu okazał się tak słaby psychicznie żeby uwierzyć że dostanie przez to dziewice?
Kiedy rozsądni ludzie mówią " Zatrzymać falę imigrantów" to Lewackie pół mózgi mówią "nieeeeee bierzmy wszystkich... zasilą nas 7 tysiącami fallusów a w zamachu zginie może 20-30 osób"
Co tam ludzie którzy pracują ciężko na chleb, lepiej sprowadzić inżynierów z afryki "bo som tacy biedni"

Prawica współczuje tym ludziom którzy stracili dzieci/męzów/żony w każdym zamachu a mówienie "a nie mówiłem" nie jest żadną uszczypliwością, jest to tylko i wyłącznie informacja że robicie źle przyjmując wszystkich a potem traktując ich jak księży... niech gwałcą, niech mordują, niech porywają... tylko bron boże nie mów że to oni...
To co się dzieje obecnie w europie, gangi gwałcicieli, przemytników, terrorystów nie jest tylko ich winą... głównie za to winę ponoszą pseudo lewackie organizacje które chcą wszystko wszystkim narzucić, bo ludzie nie mają rozumu i sie nie znają.
Nic nie może mnie obrzydzać, nie mogę się z nikogo/niczego śmiać bo to złe, no chyba że jesteś białym heteroseksualnym
katolickim mężczyzną, wtedy to hulaj dusza.
Znam lewaków którzy mówią że nie można przyjmować wszystkich jak leci, że trzeba być tolerancyjnym ale bez przesady bo to co widzi czasami woła o pomstę do nieba...
#bekazpodludzi #prawica #zamach #neuropa #europa
https://youtu.be/jJvaI0A376E

  • 40
  • Odpowiedz
złowiek pracuje i słyszy że jakiś ahmed wjechał znowu w ludzi autem... znowu zamach i morda Ci sie w pracy cieszy bo znowu będzie #bekazlewactwa, wyczekujesz momentu kiedy w domu na spokojnie odpalisz portal ze śmiesznymi obrazkami i sprawdzisz gorące... Wracasz uradowany do domu,


@Ponczo88: Do końca tego fragmentu myślałem, że ten post to parodia typowego wykopowego prawczka, ale ty naprawdę piszesz o sobie xD kisnę, gardzę i pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Ponczo88: bardzo dobrze powiedziane, nie przejmuj się z lewaków debili, to są krótkowzroczne imbecyle bez wyobraźni, żreć i spać zamiast planowania długoterminowego i 'zwieziemy ich, no i jakoś to będzie'...
  • Odpowiedz
@Loloman: Ale mnie chodziło o to co TY nazwałeś psychoprawicą - czyli ludzi uśmiechający się na wieść o zamachu

Znaczy mam to rozumieć w ten sposób, że koleś, który śmieje się ze śmierci niewinnych ludzi to w sumie spoko gość bo przecież nie zabił, tak? Bosko.

PS. nie ja użyłem zwrotu psychoprawica, ale w sumie zgadzam się z nim czytając wypociny tego na samej górze.
  • Odpowiedz
przecież mam swój rozum


@Ponczo88: Już sobie nie schlebiaj. Chociaż to "przecież" brzmi nieco dramatycznie, jakby zrodziły się w twojej rachitycznej wyobraźni wypełnionej szlamem pokroju bekazlewactwaislamzamachuchodzcyislamizacjalewactwo jakieś wątpliwości, którym to "przecież mam" daje odpór. W pierwszym zdaniu swojego wpisu już się wystarczająco przedstawiłeś. Reszta to wyrzyg idioty, intelektualna sraka z internetowego powielacza, która krąży wśród podludzi twojego pokroju, wyznaczając granice ich kognitywnego i moralnego horyzontu. W warstwie formalnej też tragedia, nieznajomość
  • Odpowiedz
@ajuto00: hurr psychoprawica durr, nie wazne co wymyslicie i tak wina jest wasza i ludzi jak wy myslacych w Hiszpanii, i to wy jestescie psycholami doprowadzajac do takich sytuacji. Lewak to powinno wogole znaczyc myslacy wstecz.
  • Odpowiedz
@ajuto00: A lewaki piszą kredkami na chodnikach ,współczują i mówią -trzeba się przyzwyczaić, bo na drogach ginie więcej - to jest dopiero #!$%@?(,)
  • Odpowiedz
A ile osób zostało zabitych rpzez tą "patologię" jaką jest psychoprawica? Odpowiem - 0.


@Loloman: ano tak, jeszcze nikogo nie zamordowali, "jak zamordują, wtedy będziemy się martwić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@quintic: ajć się wdał błąd;P miało być książęta.
@badhunt: Nie, nie tym się różni prawica od lewicy, prawica od lewicy różni się tym że gościu który gwałci kobietę i tłumaczy to tym że "nie rozumiał słowa "nie"" idzie do pierdla a nie dostaje zawiasy, prawica również różni się tym że nie dawałaby przyzwolenia na gangi gwałcące kobiety, na strefy no-go i przede wszystkim na dyktowanie warunków przez obcych... Lewica daje
  • Odpowiedz