Wpis z mikrobloga

Chłopcy, postanowiłam zrobić wybory Mistera Mirko!

Mirabelki mają głosować, wy przesyłajcie mi zdjęcia, zdjęcia przyjmuję przez 3 kolejne dni (19,20,21). Wyniki ogłosimy za tydzień, 25 sierpnia o 12.00.
Chętnych do zabawy zapraszam z fotkami na priv.

Nagrodą jest atencja, dużo atencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyborymisteramirko2017 #atencja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #konkurs #glosowanie #zdjecioszka #mistermirko
  • 52
@piwniczak:
A) dlatego nie będę brać udziału w głosowaniu, swoje preferencje zachowam dla siebie - zdradzić mogę tylko, że już kilku przystojnych Panów się zgłosiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
B) Z CIA mnie wywalili, a do Mossadu nie chcieli przyjąć, także luzik.
@gangsteris: w tej chwili mam już zdjęcia od 4 osób, które potwierdziły chęć udziału. Nie chciałabym też za dużo osób, bo zdjęcia będę musiała dodać jeden pod drugim, albo zrobię jeden duży kolaż, zastanowię się co będzie lepsze- więc powiedzmy przyjmuję tak do 10-12 osób, więc jak się zastanowisz to daj znać ;-)
@Aokx: sądzisz, że to wpłynie na wynik? Chyba na privie taka osoba i tak by mogła poprosić o głosowanie na nią, więc nie wiem. Co sądzisz o podaniu nicków, ale nie przypisane do osoby?
@SillySweet: Wydaje mi się najsprawiedliwiej będzie jak nie będzie tych nicków chyba że ktoś sobie zażyczy bo niektórzy już zrobili pokażmordę więc czemu on nie może. Zakrycie nicków ma na celu pozbycie się sytuacji żeby ludzie na kogoś nie głosowali bo go nie lubią i tak już będą głosowali na niektórych bo ich lubią.