Wpis z mikrobloga

Chłopcy, postanowiłam zrobić wybory Mistera Mirko!

Mirabelki mają głosować, wy przesyłajcie mi zdjęcia, zdjęcia przyjmuję przez 3 kolejne dni (19,20,21). Wyniki ogłosimy za tydzień, 25 sierpnia o 12.00.
Chętnych do zabawy zapraszam z fotkami na priv.

Nagrodą jest atencja, dużo atencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyborymisteramirko2017 #atencja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #konkurs #glosowanie #zdjecioszka #mistermirko
  • 52
@piwniczak: i co ja niby zrobię ze zdjęciem przypadkowego wykopka? Zjem je sobie na kolację? Takie same zdjęcia zapewne wstawiasz na facebooka, instagram, tinder, badoo - setki tysięcy ludzi może je co dzień wykorzystać. Konkurs robię dla rozruszania Mirko i dla Mirków - bo to oni narzekają najczęściej na brak atencji #tfwngf i #przegryw. A tu mają niepowtarzalną szansę zaistnieć i zainteresować całą rzeszę Mirabelek - jeśli wpadną w oko.
@jathek: dobry pomysł! Więc muszę również Ciebie poprosić o przesłanie jeszcze jednego ;-)

UWAGA PANOWIE, PRZESYŁAMY RÓWNIEŻ ZDJĘCIA WERYFIKACYJNE, NIE MUSZĄ BYĆ TO TE SAME ZDJĘCIA, KTÓRE CHCECIE POKAZAĆ
@st0n3: tak, na priv, później wystawię ankietę na mirko z wszystkimi kandydatami, w której Mirabelki będą głosować. Proszę o załączenie zdjęcia weryfikacyjnego - nie musi być to to samo co do konkursu.

Pewne niegodziwe Mirki zaczęły mi wysyłać nieswoje zdjęcia. Wstydźcie się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)