Wpis z mikrobloga

Zauważyłem taki uniwersalny schemat działania związku w dzisiejszych czasach.

Faza 1 Poznanie partnerki.
Nieziemski seks, następuje tutaj zauroczenie. Hormony szczęścia szaleją. Zarówno partnerka jak i ty jesteście sobą zafascynowani.

Faza 2 Uzależnienie od seksu.
Ta faza następuje już w fazie 1.Partnerka będzie starała uprawiać seks jak najczęściej i jak najlepiej by uzależnić faceta od przyjemności.

Faza 3 Upadek haju
Uczucie zakochania kończy się zaczynają się pierwsze kłótnie. Po tej fazie zaczynają się manipulacje.

Faza 4 Ograniczanie hobby oraz kontaktów ze znajomymi, rodziną.
Partnerka będzie starać ograniczać kontakty z najbliższymi faceta oraz z hobby. Widzi tutaj konkurencje, nie chce by facet rozporządzał swoimi zasobami (energią, czasem, pieniędzmi) chce jak najwięcej zasobów dla siebie. Chce również sprawić by rodzina i znajomi nie przestrzegali faceta przed jej zachowaniami.

Faza 5 Tresura
Kobieta będzie nagradzać faceta za dobre zachowanie seksem, dobrym humorem. Za złe zachowanie będzie karać mężczyznę ograniczając seks, kłócąc się, fochem. Manipuluje facetem porównuje faceta do narzeczonych, chłopaków swoich koleżanek przedstawiając idealne zachowanie.Będzie starać się wytresować faceta pod siebie oraz ukierunkować przyszłe działania (narzeczeństwo, dzieci, małżeństwo).

Faza 6 Zwalczanie bunt
W razie gdyby facet miał dość już związku i wyjdzie z inicjatywą zakończenia go partnerka bierze całą winę na siebie ciągle go przepraszając mówiąc że jest tym jedynym. Cały czas gwarantuje że zrozumiała swoje zachowanie i teraz się poprawi. Kiedy facet jej wybaczy powtarza schemat od początku. Natomiast kiedy facet zerwie kobieta nie zależnie od sytuacji zrzuca winę na faceta racjonalizując swoje zachowanie.

Faza 7 Sukces
Kobieta odnosi sukces znalazła partnera który jest pod pantoflem. Eksploatuje faceta do granic możliwości samej wnosząc minimalny wkład do związku. Seks między partnerami nie istnieje, kobieta wyeliminowała go ponieważ faceta już nie trzeba tresować dając seks oraz tracić swoją energie.

Faza 8 Małżeństwo/Rozstanie
Facet się oświadcza i tworzy z kobietą małżeństwo oczywiście jest pod pantoflem. Najczęściej kończy się to rozwodem i alimentami. Może tu nastąpić też rozstanie gdzie kobieta widząc wytresowanego faceta jako nieatrakcyjnego spotyka atrakcyjnego łobuza zmieniając przysłowiową gałąź gardząc poprzednim facetem za to że tak dał się zmanipulować.

#mgtow #logikarozowychpaskow #zwiazki #redpill
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@As_Pancerny: Ustalmy jedno, popieram racjonalne podejście do relacji damsko-męskich i zdaję sobie sprawę, że system prawny preferuje kobiety. Ale traktowanie kobiet, które zdaje się forsować #mgtow, że każda kobieta jest winna bycia materialistką czekającą na wykorzystanie mężczyzny i zostawienie pustej skorupy i jest tylko kwestią czasu zanim to wyjdzie? Dla mnie to jest niesprawiedliwe podejście wobec kobiet i tworzy bezsensowne uprzedzenia.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Znowu Ty. Gratuluję wyjścia z pantoflarstwa, ale nie jest to kwestia ilości partnerek- wystarczy mieć trochę szacunku do siebie żeby nie dać sobie wejść na głowę, a dopiero potem dać szacunek osobie z którą się jest, bo jeśli się z nią jest to z góry zakładam że na szacunek sobie zapracowała. A jak się wiąże z pierwszą lepszą szparą której zmuk pierug, co robi 90% facetów w wieku do
  • Odpowiedz
@random_mutation: Kobiety są jakie są. Nie znaczy to, że są takie same. Istnieją pewne tendencje, które można zaobserwować.

Obecna sytuację w prawie można porównać do sytuacji, gdy kobieta trzyma naładowany Magnum 44 przy Twojej skroni i społeczeństwo/prawo nagradza ją za pociągnięcie spustu.
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: Puentą było to że dostajesz dokładnie to na co zasługujesz. Jak się dajesz szantażować dupą to Cię obsra. Obecne wychowanie sprawia że faceci są takimi Wokulskimi. Fajnie być idealistą w młodym wieku ale dobrze jest te mieć szacunek do siebie. Jak go nie ma to nie ma co liczyć na normalny związek.
  • Odpowiedz
Jak się dajesz szantażować dupą to Cię obsra


@CigarettesAfterSex: Powiedzenie z sensem. tutaj sie również z toba zgadzam problem w tym że faceci przede wszystkim chcą związku z powodu seksu. Cwana kobieta potrafi swoją psiochą uzależnić faceta bo kto z nas nie lubi przyjemności. Tylko doświadczeni faceci potrafią zauważyć tą gierkę. Ja chciałem tym wpisem właśnie przestrzec facetów nie tyle co do związków bo mam #!$%@? na innych czy chcą
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: To co piszesz to niestety prawda. Obecnie mam to szczęście że jestem z moim najlepszym przyjacielem i o ile nie możemy się od siebie często odkleić to mieliśmy pełno zajęć również kiedy seks był wykluczony. Nikt nigdy nie widział naszej kłótni bo po prostu pracujemy nad kompromisami i nie ma to wpływu na nas. Raz na początku myślałam o rozstaniu na samym początku, ale była to po prostu obawa
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: Aż się wkurzyłem na wieczór, sama prawda.Mimo tego iż myślałem,sądziłem że to nie kobieta taka jak większość to na dzień dzisiejszy tkwie gdzieś w etapie 6,zawieszony w próżni i takim nijakim związku,mimo krótkiego stażu to dosłownie czuć już jakbyśmy byli ze sobą z 20 lat,dzień od dnia odróżnia już chyba tylko obiad bo staram się gotować codzień coś innego, reszta to cholerna kalka.Nic dziwnego że ludzie tak szybko decydują
  • Odpowiedz
wystarczy, ze raz facet otworzy cipuszkę pandory i żeby przejrzeć na oczy musi jeszcze kilka cipuszek otworzyć


@Arachnofob: ale mów #!$%@? za siebie, reprezentantem facetów nie jesteś
  • Odpowiedz
tym że faceci przede wszystkim chcą związku z powodu seksu.


@wesola_zaba: #!$%@? kolejny... was nie kobiety skrzywdzily tylko sami sie #!$%@? krzywdzicie widzac siebie jako #!$%@? marionetki z nasieniem zamiast mózgu
  • Odpowiedz