Wpis z mikrobloga

Zauważyłem taki uniwersalny schemat działania związku w dzisiejszych czasach.

Faza 1 Poznanie partnerki.
Nieziemski seks, następuje tutaj zauroczenie. Hormony szczęścia szaleją. Zarówno partnerka jak i ty jesteście sobą zafascynowani.

Faza 2 Uzależnienie od seksu.
Ta faza następuje już w fazie 1.Partnerka będzie starała uprawiać seks jak najczęściej i jak najlepiej by uzależnić faceta od przyjemności.

Faza 3 Upadek haju
Uczucie zakochania kończy się zaczynają się pierwsze kłótnie. Po tej fazie zaczynają się manipulacje.

Faza 4 Ograniczanie hobby oraz kontaktów ze znajomymi, rodziną.
Partnerka będzie starać ograniczać kontakty z najbliższymi faceta oraz z hobby. Widzi tutaj konkurencje, nie chce by facet rozporządzał swoimi zasobami (energią, czasem, pieniędzmi) chce jak najwięcej zasobów dla siebie. Chce również sprawić by rodzina i znajomi nie przestrzegali faceta przed jej zachowaniami.

Faza 5 Tresura
Kobieta będzie nagradzać faceta za dobre zachowanie seksem, dobrym humorem. Za złe zachowanie będzie karać mężczyznę ograniczając seks, kłócąc się, fochem. Manipuluje facetem porównuje faceta do narzeczonych, chłopaków swoich koleżanek przedstawiając idealne zachowanie.Będzie starać się wytresować faceta pod siebie oraz ukierunkować przyszłe działania (narzeczeństwo, dzieci, małżeństwo).

Faza 6 Zwalczanie bunt
W razie gdyby facet miał dość już związku i wyjdzie z inicjatywą zakończenia go partnerka bierze całą winę na siebie ciągle go przepraszając mówiąc że jest tym jedynym. Cały czas gwarantuje że zrozumiała swoje zachowanie i teraz się poprawi. Kiedy facet jej wybaczy powtarza schemat od początku. Natomiast kiedy facet zerwie kobieta nie zależnie od sytuacji zrzuca winę na faceta racjonalizując swoje zachowanie.

Faza 7 Sukces
Kobieta odnosi sukces znalazła partnera który jest pod pantoflem. Eksploatuje faceta do granic możliwości samej wnosząc minimalny wkład do związku. Seks między partnerami nie istnieje, kobieta wyeliminowała go ponieważ faceta już nie trzeba tresować dając seks oraz tracić swoją energie.

Faza 8 Małżeństwo/Rozstanie
Facet się oświadcza i tworzy z kobietą małżeństwo oczywiście jest pod pantoflem. Najczęściej kończy się to rozwodem i alimentami. Może tu nastąpić też rozstanie gdzie kobieta widząc wytresowanego faceta jako nieatrakcyjnego spotyka atrakcyjnego łobuza zmieniając przysłowiową gałąź gardząc poprzednim facetem za to że tak dał się zmanipulować.

#mgtow #logikarozowychpaskow #zwiazki #redpill
  • 97
  • Odpowiedz
  • 204
@wesola_zaba czy to znaczy, ze jesli po 6 latach zwiazku moja kobieta ma czesciej ochote na seks niz ja i niemalze nigdy go nie odmawia, moge czuc sie szczesciarzem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fireman2: że jesteś w fazie numer 2. Kobieta uprawia seks tylko jak czegoś chce. Być może uprawia seks by utrzymać związek widzi w tym swój zysk może też lubi uprawiać seks ale wtedy to jesteś narzędziem dla niej. Przypomniał mi się kawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Co potrzeba facetowi żeby uprawiał seks
-Miejsca
-A kobiecie
-Powodu
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: jak patrzy się od początku tylko na seks i na nim opiera się budowanie związku, to się nie się nie dziw, że przeoczy jeden z drugim wady charakteru.
Trzeba stawiać wymagania i myśleć - zauroczenie to jedno, ale warto też użyć mózgu.
Zresztą tyczy się to obojga płci, bo dziewczyny tez nieraz się nacinaja na niby cudownych facetów, a okazują się dupkami.

Pomijając już to,ze seks to nie nagroda i
  • Odpowiedz
@fireman2: to znaczy, że masz normalna kobite, jakich wiele i razem tworzycie fajny związek :)


@agaja: wiele? #!$%@? gdzie!? na wszystkie moje związki normalne kobiety były 3 i nie jest to większość... nawet nie połowa
  • Odpowiedz
@Arachnofob: może kwestia tkwi w ilości związków?
Ja znam wiele takich dziewczyn, ale one zazwyczaj sa w dlugoletnich i udanych związkach, często z pierwszym czy góra drugim partnerem. Podobnie ich mężowie/partnerzy tez nie mają bogatej historii związkowej :)
  • Odpowiedz
@agaja: owinęły sobie faceta ciaśniutko na paluszki i zawiązały z niego pętelkę na czubeczku to chłopaki z racji na brak doświadczeń nawet nie są świadomi jak być może i co powinni zmienić...

masz to tu

Faza 7 Sukces
Kobieta odnosi sukces znalazła partnera który jest pod pantoflem. Eksploatuje faceta do granic możliwości samej wnosząc minimalny wkład do związku. Seks między partnerami nie istnieje, kobieta wyeliminowała go ponieważ faceta już nie trzeba
  • Odpowiedz
@Arachnofob: @Arachnofob: no wyobraź sobie, że jednak da jeszcze mężczyźni zdolni do podejmowania samodzielnych decyzji, myślący i nie dający sobą manipulowac.

Nie wiem czemu macie i swojej plci tak zła opinie.
Nie wszyscy to frajerzy, ktorzy dla damskiego tylka czy cycka zrobią, co głupia baba każe. I
polecam generalnie taka postawę.
  • Odpowiedz
Nie wszyscy to frajerzy, ktorzy dla damskiego tylka czy cycka zrobią, co głupia baba każe. I

polecam generalnie taka postawę.


@agaja: owszem... taka postawa zwykle jest wypracowana przez lata doświadczeń z wieloma kobietami...
  • Odpowiedz
@Arachnofob: nie tylko.
Wiele zależy od wychowania i wyznawanych wartosci.
W sumie też od świadomości własnej wartości.
Może mam jakieś szczęście niesamowite, ale wśród bliższych znajomych man dużo i ogarnietych babek i facetow.
a może to Ty pecha?
Ciężko chyba to będzie ocenić.
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: Etapy w związku są tylko 2. Początek haju hormonalnego który ma na celu przedłużenie naszego gatunku i jego koniec w ciągu 1-2 lat żebyś mógł przekazać swoje geny innej partnerce xD

Co głupsi te procesy chemiczne w naszym mózgu nazywają miłością xD
  • Odpowiedz
Wiele zależy od wychowania i wyznawanych wartosci.

W sumie też od świadomości własnej wartości.


facetów przez ostatnie 30 lat wychowują kobiety
kobiety te wychowują swoich synów w ten sposób, aby wynosili kobiety na piedestał bo tak trzeba...

tylko, że po pierwsze to nie trzeba a po drugie w większości przypadków nie warto, ale żeby to wiedzieć facet musi nabrać doświadczenia lub dobrych rad od ojca

Może mam jakieś szczęście niesamowite, ale wśród
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: to co nazywasz zakochaniem sie jest tylko zauroczeniem i raczej nie wystepuje na poczatku zwiazku. Mowie o kochaniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dam moze przyklad. Jak ktos kocha spac to robi wszystko zeby pojsc spac( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodyak: kochanie to tez nie zakochanie. Miłość to już dalszy etap :)

facetów przez ostatnie 30 lat wychowują kobiety

kobiety te wychowują swoich synów w ten sposób, aby wynosili kobiety na piedestał bo tak trzeba...

tylko, że po pierwsze to nie trzeba a po drugie w większości przypadków nie warto, ale żeby to wiedzieć facet musi nabrać doświadczenia lub dobrych rad od ojca


@Arachnofob: to niech ten ojciec jeden z
  • Odpowiedz
denerwuje mnie zrzucanie winy za wszystko na kobiety


@agaja: nic nie poradzę... wystarczy, ze raz facet otworzy cipuszkę pandory i żeby przejrzeć na oczy musi jeszcze kilka cipuszek otworzyć
  • Odpowiedz