Wpis z mikrobloga

RAMKA PEŁNA

Mirki,
zakończyłem wreszcie sprawę ramki na zdjęcia, które wybieraliście. Wygląda to dość egzotycznie i przykuwa uwagę. Nie wszyscy mogli wygrać, ale ogólnie kontent zebrany w ciągu 5 głosować to ostre WTF. Postanowiłem to uczcić i zrobiłem z tego naszą wspólną, mirko-galerię:
https://www.wykop.pl/link/3876741/mirkolekcja-zdjec-wtf/
Pobierz Szloch - RAMKA PEŁNA

Mirki,
zakończyłem wreszcie sprawę ramki na zdjęcia, które w...
źródło: comment_FwMCDTaIempwUUhWSWvQFZfjrPMDu5fm.jpg
  • 66
@Leninzone
@rezyserzycia
Pocieszę Was, że akurat ten Pan nie będzie stałym elementem ekspozycji. Poza tym - zwróćcie uwagę, że wybrało go plusami ponad tysiąc Mirków. Zorientujecie się jak przebiegał konkurs i na czym polegał.
@gdziemojimbuspiatka: ciesze sie,ze ktos tez inny to widzi I uwaza za dziwne. Rozumiem powiesic ta malpe,astronaute,walese,srajacego kota,to fajne i smieszne ale #!$%@? wieszac zdjecie Hitlera co wymordowal milony ludzi to trzeba miec #!$%@? leb. Mam nadzieje @Szloch ze ktos z odwiedzajacych cie znajomych popatrzy na ciebie jak na idiote I to spojrzenie sprawi ze trochę pomyslisz
Widzę tutaj generalnie srogą spinę o pana u góry. Generalnie radzę zacząć od poluzowania portów i wybrania się po maść. A tym cierpliwym wyjaśniam: tak, ten pan wisi w ramce bo został wybrany w konkursie i głosowało za tym obrazkiem ponad tysiąc Mirków. Nie, wcale go nie lubię i nie planuję go tam przechowywać. Możecie mi wierzyć, niezbyt miło w tym towarzystwie je się śniadanie.
@Szloch: jeszcze pięć razy powtórz że tysiąc mirków go wybrało. Co z tego, że tysiąc go wybrało jak zatwierdził jeden baran.
Że też niektórzy ludzie nie mają żadnych zahamowań.