Wpis z mikrobloga

@mikuss Szczerze jeszcze nad tym nie myslalem.Bralem pod uwage Ada na 7 kamienic ale teraz widze ze ja zamkneli na stale,a mialem bliziutko od siebie.Moze scout na drogowcow?
@Quimeen nie chodzi mi o jakies typowe pakowanie itp,troche bardziej aktywnie spedzac czas,wiecej sie ruszac itp.Nie powiem bo fajnie by bylo jesli efektem ubocznym byloby polepszenie troche swojej sylwetki czy poprawienie kondycji.
@AdiBubu: Rozumiem, no to moze rzeczywiscie lepiej z kims. Jak ja kogos bralem to zawsze mi to przeszkadzalo bo nie moglem skupic sie na treningu i mocno sie rozciagal w czasie. Ze swojej strony polecam Ci Forme na ulicy Bór. Ale moze byc to za daleko, chyba ze wczesniej jako rozgrzewka bedziesz dojezdzal rowerem.
@Quimeen Jakbym bimbajka dojezdzal to mam hmm 10/15 minut wiec loozik.Rowerkiem chetnie a zima w jakas pizgawe slabo ziooom ()
@mikuss w ktorym miejscu ta forma bedzie?a wiesz moze czemu ade zamkneli?
@AdiBubu: ja jak chodziłem na siłkę ogólnie dostępną wolałem sam chodzić, bo tak regularnie zgadywać się z kimś na konkretną godzinę było zbyt dużym problemem, na miejscu zawsze można kogoś prosić, aby asekurował, nikt nie odmawia