Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że gruby z was wszystkich robi debili. Ponoć Daniel Magical już miał zawiasy za pobicie Nowaka, więc teraz za pobicie tego Ozka w myśl art. 75 KK § 1. Sąd zarządza wykonanie kary, jeżeli skazany w okresie próby popełnił podobne przestępstwo umyślne, za które orzeczono prawomocnie karę pozbawienia wolności bez warunkowego zawieszenia jej wykonania.
Nawet, jeżeli nie chodzi tutaj o pobicie Ozka to wszystko nie układa się w całość. Już to widzę jak wpadła do niego Policja, był na dołku 48h i mu kompa zabrali oraz komórkę i kupi nową. Litości ludzie. Wierzycie w to? Wszystko jest wyreżyserowane. Traktuje już was ludzie, jak debili i udaje mu się to mu świetnie. Gruby doszedł do wniosku,że większość z was to kretyni, więc was jedzie jak popadnie. Nie dajcie się!
#danielmagical
  • 12
@karol-markiewicz: nie ma zawiasów za pobicie nowaka bo ciągle ma dozór w tej sprawie - wlacz myslenie i przestac sluchac debili, tamta sprawa dopiero sie zakonczy za jakis czas (niedlugo). Gdyby dostal zawiasy za nowaka i teraz za ozka by zostal prawomocnie skazany na pozbawienie wolnosci rowniez w zawieszeniu to kolejne zawiasy odwiesily by mu poprzednie zawiasy (za nowaka) bo to przestepstwa podobne/ I wtedy by poszedl siedziec ale malo jest
@ruchajcie: Pisali, że ma zawiasy za Nowaka. Ja go raz na pól roku oglądam. Nie wiem w sumie co tam się dzieje u niego, dlatego napisałem, że w myśl art. 75 kk obligatoryjnie sąd zarządziłby wykonanie kary za Nowaka. Wszystko to moim zdaniem jedna wielka ściema, jak ktoś mniej więcej orientuje się przepisach pr. karnego to od razu wywęszy tu ściemę. Wmawia ludziom, że raz ma w zawiasach, raz mu odwiesili,