Wpis z mikrobloga

Mirki, co myślicie o pomyśle, żeby dodać znalezisko w formie poradnika motoryzacyjnego dla osób szukających samochodu używanego? Mam dość duże doświadczenie w branży, zarówno jeśli chodzi o same samochody jak i ich naprawy po różnych awariach, mógłbym się podzielić swoją wiedzą. Zastanawiam się, czy lepsze byłoby właśnie znalezisko czy nowy tag, pod którym można by zadawać pytania. Zbieram też listę osób, które mógłbym zawołać w razie ewentualnego powstania znaleziska, żeby pomogły trochę go rozprzestrzenić.

#motoryzacja #mirekhandlarz #otomoto #januszebiznesu
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grigorian: koleżka chciał kupić te auto odradzałem mu
nie że się psuje czy coś , ale tak płacisz dość dużo bo z14k a otrzymujesz 150 koni i mały komfort
konkurencja tego auta jest oczywiście e46
Nie wiem czego oczekujesz np kolege namówiłem na a6 220 koni za mniej niż 14k , pojechałem podłączyłem pod swój komputerek przejechałem się i kupiliśmy
ale ja osobiście kupiłbym jeepa WJ super samochód naprawdę. Niestety
  • Odpowiedz
@Grigorian: a6c5 3.0 , ale gaz do regulacji bo wciąga jak moja terenówka xD
ja przez pewien czas byłem takim handlarzem tzn kupowałem auta dla szefa ,a on to na dziki wschód pchał , a stare mercedesy ledwo zipiące jechały na lawecie do Turcji
  • Odpowiedz
@Grigorian: @Grigorian
No z OC to ciekawy jestem jak to wyjdzie , jak się przypomnisz to powiem bo zaraz się kończy.
Dla przykładu ja wziąłem 4.0 na ojca to wyszlo 510 zł , ale to małe miasto.
Drugie auto 2.0 mam na siebie to jakies 800 zł.
Z tym że ten 4.0 to niezły złom którego sobie robie jako hobby.
Szczerze to bardzo możliwe że to co kupiliśmy to
  • Odpowiedz
@Lysyn: ja za ubezpieczenie mogę zabulić całkiem sporo prawo jazdy 4,5 roku ale na siebie nic wcześniej nie miałem ubezpieczonego ( z tego co wiem, ale całkiem możliwe że ursus c330 ma ubezpieczenie na mnie, chociaż nie wiem czy to się będzie wliczać)
  • Odpowiedz
@Grigorian: Będzie się wliczać z oc trzeba dobrze poszukac pokombinować. Bo mam koleżkę co za malucha płaci1100 zł i śmieję mu się w twarz warcząc swoim amerykańskim silnikiem. Kup WJ będziesz zadowolony. Ja bym chciał mieć gdybym jeździł mniej.
Ja mam prawko 5 lat dokładniej to we wrześniu stuknie.
  • Odpowiedz