Wpis z mikrobloga

@m4rin3r0 oficjalnie repliki elektryczne / gazowe są od 18 lat (co do sprężynowych nie jestem pewien) a czy będzie niebezpieczna to juz zależy raczej od syna i tego jak będzie się nią obsługiwał.
  • Odpowiedz
@m4rin3r0: No według mnie przegięcie. 15 latek - ok. Lvl10 to jeszcze straszny gówniak, choćby nie wiem jak był dojrzały. Będzie chciał przyszpanowac przy kolegach i kłopot gotowy.
  • Odpowiedz
@m4rin3r0 niech bawi się tylko pod Twoim nadzorem, a po zabawie trzymaj w miejscu niedostępnym dla małego. Nie wiem jak mocną kupiłeś replikę, ale o utratę zęba/oka jest bardzo łatwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@oh_cherry maska i pełne bi ejcz pi bedzie zachowane. Koledzy juz maja jakies sprężyniaki i mlody tez chcial. Jedną kupilem i wiecej strachu mialem bo naciągając albo nie wchodzily po 2 lub 3 kulki do komory i zabawka sie zapychała, nie strzelala lub potrafiła wrzucić po 2 3 kulki. W końcu sie połamała.
Mam nadzieję, że z tą nie bedzie tyle problemów.
  • Odpowiedz
@BloodyDemolud: Mylisz się, nie ma ŻADNEGO prawa w Polsce ograniczającego wiek zabawy pistoletem na kulki.
@m4rin3r0: Jeżeli zachowasz podstawowe zasady bezpieczeństwa i będziesz małego pilnował to w żadnym razie nic poważnego mu się nie stanie. Atestowana maska na twarz, najlepiej taka aby zasłaniała całą łącznie z uszami (jedno z najczulszych miejsc) i strój zasłaniający całe ciało i naprawdę wiele radości przyniesie. A znacznie mniej bolesne niż PB ;)
  • Odpowiedz