Wpis z mikrobloga

@oldzigz: hmm pomyślmy, obydwoje to paranoidalne lewaki, ta cała ledwo mówiąca po polsku kasia to uosobienie #fucklogic i #lewackalogika, której się wydaje że jest mądra i ma coś do powiedzenia a gonciowi wydaje się że jest rodzajem jakiegoś mentora, jutubowego mędrca kasującego niewygodne komentarze. Obydwoje słyną jedynie z tego że wyjechali do Japonii i kręcą vlogi jak po raz setny je się suschi a komentują
  • Odpowiedz
: @Gurwoslaw: ja p------e ale wy jesteście p------i xd przeciez ona tam nie występuje by wam penisy stały tylko prowadzi kanał dla innych rzeczy. Naprawdę wszystkie brzydkie, przeciętne laski nigdzie nie moga występować jak nie sa modelkami, czy gwiazdkami p---o? Xd ludzie ich lubia, z tego co widziałam to nic tam złego nie mówią, nikogo nie obrażają i z tego powodu mi sie wydaje, ze tylko innym zazdrość dupę ściska
  • Odpowiedz
@chwila: to są bananowe dzieci które myślą że pozjadały wszystkie rozumy świata. Ich facjaty idealnie wpasowują się właśnie w ich "status" stąd hejt na nich.
A ty rycerzyku tak nie fikaj, tylko idź sobie zwal pod jej fotkę - może ci przejdzie xD
  • Odpowiedz
@chwila: weź mi wytłumacz, jak można oceniać całą grupę jego widzów (sam go nie oglądam) tylko na podstawie jakiegoś komentarza? XD a po pierwsze większość tych ludzi których d--a nie ściska i ich nie hejtują oni zazwyczaj są cicho
  • Odpowiedz
@Gurwoslaw: bananowe dzieci nie prowadzą kanałów, nie prowadzą firm tylko imprezują i kupują drogie samochody za kase rodziców. Jedynie co tam widze to ze są zadowoleni z zycia i pewni siebie. Nie oglądam ich, ale widziałam kilka filmików i nie widze w nich nic złego, ani jakiegoś przemądrzałego zachowania.
  • Odpowiedz