Wpis z mikrobloga

  • 0
@andrzej_bud: No ok, to już wyjaśniam. Stemple kupione można odsprzedać za te same pieniądze, lub troszkę taniej. Wychodzi wtedy prawie na zero. Wynajęcie stempli i szalunków na czas na jaki są potrzebne to często koszt wyższy niż kupno nowych.
  • Odpowiedz
@Oskarek89 tu masz moja męska jaskinie. Piwnica właściwie to półpiwnica bo tylko do połowy W ziemi przerobiona na normalne mieszkanie użytkowe pow. 70m2 koszt przerobienia + narzędzia + umeblowanie 50k z większością własnej pracy czas wykonania niestety 2 lata. Latem jest fajnie chłodno w granicach 22 stopni max podczas kiedy na piętrze dochodzi nawet do 27, póki co nie zalało, nie ma grzyba ani żadnych insektów
N.....i - @Oskarek89 tu masz moja męska jaskinie. Piwnica właściwie to półpiwnica bo ...

źródło: comment_xaur5wefHExH3UoZ44DBLPMwA7Zc0hqX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Neodinni: Mój somsiad takie ma, same nie jebły ale coś robili przy garażu stojącym przy samym ogrodzeniu, jeden z pracowników uderzył słupkiem i pękło na samym środku, potem z biegiem czasu niszczyło się coraz bardziej aż jebło, najgorsze jest jak przykładowo rozpada się środek lub dół, kilka ulic od mojego domu stoi działka, jakieś 30x50 cała w takim ogrodzeniu, przez lata nikt tym się nie opiekuje, nie ma z 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskarek89: wszystko zależy od nakładu kasy na izolacje. Dodatkowo im lepszy teren tym taniej. Jak masz wodę metr pod ziemią to sucha piwnica wyjdzie bardzo drogo. U mnie jest woda na głębokości 5m a gleba to bardzo fajny piasko-żwirek i wodę wchłania jak gąbka przez co mury nie mają szans nasiąknąć. Jak chcesz to możemy pogadać o tym. Widziałem ze masz plany się budować ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
2017 rok, ludzie wciąż budują piwnice xD


@popik3: a możesz mi trendy-koleżko powiedzieć co jest złego w piwnicy? dodatkowe pomieszczenia gospodarcze stosunkowo małym kosztem. co w zamian? komórka obok domu? to jest dopiero estetyczne.
  • Odpowiedz